PL / EN
IRINA LAKICEVIC: STYLISTKA, DZIENNIKARKA, DENTYSTKA. TYSIĄCE POKOCHAŁY JEJ STYL

IRINA LAKICEVIC: STYLISTKA, DZIENNIKARKA, DENTYSTKA. TYSIĄCE POKOCHAŁY JEJ STYL

Styl i garderoba Lakicevic są po prostu: w punkt. Warto się nią inspirować!

Zoom na stylistkę: Irina Lakicevic

Jeśli śledzicie zdjęcia mody ulicznej i z pierwszych rzędów Fashion Week’ów, najprawdopodobniej dobrze znacie już Irinę Lakicevic – a przynajmniej jej garderobę, którą my określiłybyśmy chlubnie: w punkt. To, czego możecie nie wiedzieć o urodzonej w Serbii, a mieszkającej w Norwegii konsultantce mody i redaktor naczelnej Mint Journal, to to, że od jakiegoś czasu jest ulubienicą całego środowiska, a jej konto na Instagramie śledzi już prawie 50 tys. obserwatorów, których liczba regularnie rośnie. Jednak Lakicevic to przede wszystkim dentystka, która jak na razie nie zamierza porzucić swojej dotychczasowej kariery i skupić się i wyłącznie na modzie.

ZOBACZ TEŻ: BIZNES. Z ZAWODU: BLOGER MODOWY

Trendy według Iriny Lakicevic

Kiedy Irina opuszcza domowe Bergen, fotografowie dokumentują jej każdy ruch – stylistka z mistrzowskim wyczuciem smaku łączy ubrania marek, takich jak Ganni i J.W. Anderson z Vetements i Celine. Mimo, że nie możemy sobie pozwolić zbyt często na wszystko, co nosi, zawsze pozostaje niezawodnym źródłem inspiracji i chętnie dzieli się modowymi trikami.

irina (fot. Pinterest)

irina

(fot. Pinterest)

irina(fot. Pinterest)

Zostańcie z nami i zobaczcie, jak wykorzystać najmodniejsze trendy tego sezonu, nawet jeśli nie macie pod ręką kurtki Balenciagi!

POLECAMY: ŻEGNAMY KULTOWY SERIAL GIRLS. ZOBACZCIE STYLIZACJE DZIEWCZYN, KTÓRE ZAPAMIĘTAMY NA DŁUGO!

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: IRINA LAKICEVIC | TRENDY | STYL | TRENDY |

podobne artykuły