PL / EN
27 NAJLEPSZYCH ŚWIEC ZAPACHOWYCH

27 NAJLEPSZYCH ŚWIEC ZAPACHOWYCH

Które uprzyjemnią każde wnętrze!

TREND: WYJĄTKOWE ŚWIECE ZAPACHOWE

W erze Pinteresta i zjawiska hygge, które przywędrowało do nas z Danii, i które chętnie przyjęliśmy w swoich domach, nowym trendem wśród licznych zakupowych kategorii są rzeczy pomagające się zrelaksować i stworzyć przytulne, komfortowe wnętrze. Ale to nie tylko otoczenie i przestrzeń, ale także postawa ludzi, którzy gromadzą się, by cieszyć się swoją obecnością. Nastrój, który wytwarzamy dzieląc się dobrym jedzeniem, przy winie i świetle świec. To te drobne elementy pozwalają nam odpocząć od zgiełku i stworzyć swoje małe rytuały codzienności.

EKLSKLUZYWNE ŚWIECE ZAPACHOWE

Na rynku pojawia się co raz więcej marek produkujących ekskluzywne świece zapachowe – pięknie opakowane, o bogatym aromacie cytrusów, ziół, drewna, czy skóry, kuszą designem i wydajnością (niektóre palą się nawet do 60 godzin). Pojawiają się także w asortymencie marek odzieżowych i perfumeryjnych, które zwęszyły rosnący w siłę trend. Przetestowaliśmy wiele z nich – są naprawdę niezwykłe i przekonałyby do siebie nie jednego sceptyka tej nie taniej przyjemności.

POLECAMY: KOSMETYKI, KTÓRE POMAGAJĄ W WALCE ZE STRESEM

NAJLEPSZE ŚWIECE ZAPACHOWE

W galerii poniżej zgromadziliśmy 27 godnych polecenia świec zapachowych, które wprowadzą Was w błogi nastrój, a zawarte w nich mieszanki aromatyczne na długo utrzymają się we wnętrzu. Zobaczcie sami!

video

DIOR WIOSNA LATO 2019

tagi: ŚWIECE ZAPACHOWE | WNĘTRZA | LIFESTYLE |

podobne artykuły