Logotyp serwisu lamode.info
NAJLEPSZE PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ

NAJLEPSZE PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ

Matują, wygładzają i dbają o kondycję naszej skóry.

Spis treści

1. MAKE UP: PODKŁADY DO CERY MIESZANEJ I TŁUSTEJ

2. PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – W PŁYNIE

3. ESTEE LAUDER, DOUBLE WEAR

4. PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – W SZTYFCIE

5. BOBBI BROWN, SKIN FOUNDATION STICK

6. PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – MINERALNE LUB KREMY BB/CC

7. BAREMINERALS, ORIGINAL SPF 15 FOUNDATION

MAKE UP: PODKŁADY DO CERY MIESZANEJ I TŁUSTEJ

Najlepsze podkłady do skóry mieszanej i tłustej to takie, które posiadają pigmenty i inne składniki wspomagające wchłanianie sebum oraz utrzymanie matowego wykończenia. Dodatkowo mają zapewnić one całodniową trwałość i nieskazitelny wygląd. Posiadaczki cer mieszanych lub tłustych, w czasie wybierania podkładu, powinny skupić się na oznaczeniach typu: oil free, long-wear, mattifying lub 10- (lub więcej) hour wear, które gwarantować będą długotrwały komfort bez uczucia zważenia lub spływania. Nieoleisty skład podkładu zapobiegnie wyświecaniu się strefy T, a dodatek składników matujących pomoże utrzymać efekt świeżości i wygładzenia. Pudrowe formuły lub te na bazie wody będą zatem strzałem w dziesiątkę.

Przy wyborze podkładu warto też zwrócić uwagę na zbawiennie zastosowanie antyoksydantów m.in. witaminy C i E, które mają właściwości przeciwzapalne oraz zwalczają wolne rodniki. 

PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – W PŁYNIE

ESTEE LAUDER, DOUBLE WEAR

Jeden z najpopularniejszych podkładów na świecie, Double Wear Foundation Estée Lauder nie bez powodu jest światowym bestsellerem. Jako jeden z najlepszych podkładów do cery tłustej, bezproblemowo wtapia się w skórę, tworząc nieskazitelną warstwę, która zapobiega błyszczeniu i przemieszczaniu w ciągu dnia. Matowe wykończenie, odporność na wodę czy wilgoć, trwałość do 24 godzin i kontrola nad wydzielaniem sebum sprawiły, że Double Wear stał się ikoną i ulubionym podkładem wielu osób, którym zależy na trwałym, idealnie wyglądającym makijażu.

 

PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – W SZTYFCIE

BOBBI BROWN, SKIN FOUNDATION STICK

Skin Foundation Stick od Bobbi Brown to beztłuszczowy podkład na bazie wody, który zapewnia niewykrywalne krycie i świeży, nawilżony blask, zapewniając jednocześni najbardziej naturalne wykończenie. Dodatkowo, podkład w inteligentny sposób dostosowuje się do naszych potrzeb, kontrolując wydzielanie się sebum oraz nawilżając suchą skórę. Jest odporny na wodę, pot oraz wilgoć, utrzymuje się przez cały dzień.

 

PODKŁADY DO SKÓRY MIESZANEJ I TŁUSTEJ – MINERALNE LUB KREMY BB/CC

BAREMINERALS, ORIGINAL SPF 15 FOUNDATION

Podkład bareMinerals Original Loose Powder Foundation zapewnia skórze naturalne, subtelnie wykończenie, które utrzymuje się przez wiele godzin bez ważenia, blaknięcia i ścierania. Nadaje się do wszystkich rodzajów skóry, ten podkład jest szczególnie dobry dla każdego, kto zmaga się z alergiami lub nadwrażliwością skóry. Dodatkowo, podkład został stworzony specjalnie z myślą o problemach z cerą tłustą. Jest lekki i nie wysusza, a jednocześnie zapewnia możliwość budowania, od lekkiego do pełnego krycia bez połysku.

W galerii znajdziecie więcej podkładów do cery mieszanej lub tłustej. Zapraszamy!

tagi: makijaż | podkłady |

podobne artykuły