PL / EN
CÉLINE READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

CÉLINE READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017

Praktyczna kosmopolitka w luksusowym wydaniu. Wszystkie kobiety Céline na paryskim wybiegu. Zobaczcie!

To, na czym szczególnie zależy Phoebe Philo w ostatnim czasie, to pokazanie na wybiegu sylwetek, które głosem ubrań powiedzą: codzienność. Taką filozofię brytyjska projektantka zapoczątkowała już w poprzednim sezonie, a w kolekcji na sezon jesień zima 2017, wydaje się ją efektywnie rozwijać.

POLECAMY: BALMAIN READY-TO-WEAR JESIEŃ ZIMA 2017!

CELINE

fot. East News

Kobiety Céline są różne. Ale łączy je niepowtarzalny zestaw cech, które powodują, że  trudno pomylić je z dziewczynami innej marki. Są pewne siebie, wyróżniają się z tłumu, wprowadzając luksusową klasykę na inny poziom; Phoebe Philo to przede wszystkim ekscentryczne cięcia, nietypowe proporcje, kolory i wzory. W najnowszej kolekcji czuć kosmopolityczną praktyczność i uniwersalność. Wystarczy jeden przykład: modelka w brązowym trenczu, pogniecionym, jakby przed chwilą wyciągnęła go z walizki, doczepia do niego skórzany kaptur i jest już gotowa nie niefortunną zmianę pogody.

Dokąd zmierza Phobe Philo? Tego nie wiemy. Ale była to kolejna, bardzo dobra i spójna z estetyką marki kolekcja. Zobaczcie sami!video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: POKAZ MODY | JESIEŃ ZIMA 2017 | CELINE | PARIS FASHION WEEK |

podobne artykuły