PL / EN
REKORDOWA ILOŚĆ REKLAM WE WRZEŚNIOWYM NUMERZE VOGUE US

REKORDOWA ILOŚĆ REKLAM WE WRZEŚNIOWYM NUMERZE VOGUE US

Amerykańskie wydanie Vogue znów idzie na rekord. Wrześniowy numer magazynu będzie liczył 665 stron samych reklam. To aż o 200 więcej niż w jakimkolwiek innym piśmie! Poznajcie szczegóły.

Waży ponad 2 kg i często nie mieści się do skrzynki na listy. Tak, co roku opisywany jest wrześniowy numer najważniejszego pisma w branży – Vogue US. Na ponad 900 stronach redaktorzy umieszczają najważniejsze trendy na nadchodzący jesienno-zimowy sezon, które w rzeczywistości, zapełniają strony między kampaniami największy marek.

 

To reklamy są istotą każdego „September Issue”. W tym roku amerykańskie wydanie „biblii mody” będzie mieć ich rekordową ilość – aż 665 stron! To o 200 więcej niż w jakimkolwiek innym piśmie na rynku. W czołówce uplasował się także magazyn InStyle z 455 oraz ELLE z 422 stronami.

 

Tegoroczny wrześniowy numer Vogue US będzie objętościowo podobny do swojego poprzednika z Lady Gagą na okładce, który uświetnił 120 urodziny magazynu. Zwiększy się jedynie liczba reklam. Jest to, bowiem najbardziej dochodowy okres w roku dla każdego magazynu – każdy chce zaprezentować w nim swoją markę, a te luksusowe wyceniane są najwyżej.

 

665 stron reklam brzmi porażająco, ale rekord padł już w 2007 roku, kiedy w Vogue US zajęły aż 725 stron. Kryzys zmniejszył ich liczbę, która stopniowo ponownie wzrasta.

 

W tym roku na okładce wrześniowego numeru zobaczymy tegoroczną zdobywczynię Oscara - Jennifer Lawrence w obiektywie Mario Testino. Wszystko wskazuje na to, że nie tylko za sprawą samej legendy „September Issue”, ale także dzięki ulubienicy milionów i ten numer sprzeda się na pniu.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

CHANEL - POKAZ WIOSNA LATO 2022

tagi: Vogue | Vogue US | September Issue | wrześniowy numer | reklamy Vogue US | Jennifer Lawrence |

podobne artykuły