PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
NICHOLAS KIRKWOOD ZADBA O KOMUNIKACJĘ WIZUALNĄ LONDYŃSKIEGO TYGODNIA MODY

NICHOLAS KIRKWOOD ZADBA O KOMUNIKACJĘ WIZUALNĄ LONDYŃSKIEGO TYGODNIA MODY

Brytyjski projektant obuwia, Nicholas Kirkwood zadba o wygląd reklamy i materiałów prasowych londyńskiego Fashion Weeka. Sprawdźcie szczegóły!

Nicholas Kirkwood będzie odpowiedzialny za komunikację wizualną londyńskiego Tygodnia Mody. W materiałach prasowych i reklamie całego wydarzenia, znajdzie się jego ulubiony graficzny wzór - szewron, charakterystyczny dla projektowanego przez niego obuwia. Kirkwood zadba również o oprawę wizualną dziedzińca Sommerset House, na którym goście wydarzenia będą mogli podziwiać jego interaktywne wizualizacje.

 

Tym samym, artysta dołączył do grona projektantów, takich jak Manolo Blahnik i Jonathan Saunders, odpowiedzialnych za komunikację wizualną w poprzednich edycjach londyńskiego Fashion Weeka.

 

„Współpraca z British Fashion Council to dla mnie wielki zaszczyt, przede wszystkim ze względu na możliwość brania udziału w tak ekscytującym projekcie i tworzenia własnej interpretacji kampanii Tygodnia Mody w Londynie” -tłumaczy Kirkwood. „Wykorzystałem elementy charakterystyczne dla mojej pracy i zaprojektowałem wzór, który myślę, że odzwierciedla odważną naturę i energię londyńskiego Fashion Weeka” – dodaje.

 

„Współpraca z różnymi projektantami przy londyńskim Tygodniu Mody, za każdym razem wnosi nowy, osobisty element do każdego sezonu wydarzenia” – powiedziała Caroline Rush, dyrektor generalna British Fashion Council. „Artystyczna wizja Nicholasa, jego żywa paleta kolorystyczna, ostre graficzne linie i jego autorska sygnatura- szewron, mają naprawdę prawdziwą siłę” – dodaje.

 

Efekty współpracy, będziemy mieli okazję zobaczyć już wkrótce. 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Nicholas Kirkwood | Nicholas Kirkwood London Fashion Week | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły