PL / EN
NOWE OBLICZE EMPIKU

NOWE OBLICZE EMPIKU

Jak kultura dopasowuje się do wciąż zmieniających się czasów? Sprawdźcie, jakie nowe kierunku rozwoju obrała marka Empik, będąca z nią za pan brat.

Empik się zmienia! Kultura to nie tylko książki, muzyka czy filmy, ale także przedmioty codziennego użytku, które pogłębiają nasze zainteresowania, inspirują i są ich naturalnym odwzorowaniem. Dlatego marka wprowadziła do swojej oferty śwaty tematyczne, czyli produkty nie-wydawnicze dedykowane m.in. wystrojowi wnętrz czy sztuce kulinarnej. Mają one inspirować, interesować i korespondować z nowym hasłem marki – Empik! To ciekawe!

 

Nowy kierunek rozwoju wyznaczają także coraz liczniejsze współprace, których efektem są unikalne kolekcje tworzone przez znanych polskich artystów. W projekcie Empik Art Unlimited do tej pory udział wzięli mi.in Andrzej Pągowski, Joanna Sarapata czy reprezentowana przez Michała Rusinka fundacja wybitnej poetki i noblistki Wisławy Szymborskiej. Nie zabrakło także twórców młodego pokolenia m.in. Pawła Nowika Nowickiego czy Edgara Bąka.

 

Empik wciąż za główny cel stawia sobie popularyzację kultury i sztuki stąd jego ewolucja – by jak najlepiej odpowiadać na zachowania i potrzeby konsumentów w dobie Internetu, z którego wciąż czerpiemy coraz więcej.

 

W galerii znajdziecie przykładowe efekty współpracy z polskimi artystami w ramach Empik Art Unlimited. Jak zapowiada marka – to dopiero początek!

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Empik | zmiany | Empik!To ciekawe! | Empik Art Unlimited | Joanna Sarapata | Andrzej Pągowski |

podobne artykuły