PL / EN
MODA PLUS SIZE OD MANGO – NOWA LINIA VIOLETA

MODA PLUS SIZE OD MANGO – NOWA LINIA VIOLETA

Violeta to nowe dziecko popularnej sieciówki Mango. Marka powstała specjalnie dla osób plus size. Poznajcie szczegóły, które nie są już tak kolorowe.

To kolejny krok rynku mody w stronę pań, które odbiegają od jego wyśrubowanych standardów. Mały, ale ważny. Pod szyldem popularnej sieciówki Mango powstanie linia Violeta dedykowana osobom plus size.

 

Na sam początek stworzono 400 projektów łącznie z akcesoriami, które zgodnie z zapowiedzią marki stawiają na młodzieńczy wygląd i wysokiej jakości modę każdego dnia. Co miesiąc na sklepowych półkach pojawiać się będą kolejne rzeczy.

 

Linia Violeta dostępna będzie już od stycznia w Europie, Turcji i Rosji w największych sklepach Mango tuż obok wiosennej kolekcji sieciówki. Do końca 2014 roku marka planuje pojawić się łącznie w 100 miejscach oraz zapowiada otwarcie niezależnych, własnych sklepów.

 

Co zabawne i jednocześnie dziwne, rozmiarówka rozpoczyna się od bardzo popularnej i kobiecej 40, a kończy na 52. Koresponduje z tym kolejna dyskusyjna rzecz – plakat promujący markę Violeta. Bowiem modelka, która widnieje na nim, jako przykład klientki marki nie ma zapewne rozmiaru większego niż najmniejszy w ofercie - 40.

 

Co myślicie o tym koncepcie? Sprawdzi się?

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Mango | Violeta | rynek | plus size |

podobne artykuły