PL / EN
DAVID KOMA NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MUGLER

DAVID KOMA NOWYM DYREKTOREM KREATYWNYM MUGLER

David Koma zastąpił miejsce Nicola Formichettiego na stanowisku dyrektora kreatywnego marki Mugler. Poznajcie szczegóły.

Projektant David Koma zastąpił Nicola Formichettiego na stanowisku dyrektora kreatywnego Mugler. Francuska marka zapowiada, że będzie to pierwszy krok w stronę jej nowego wizerunku, w którym wróci do swoich korzeni.

 

„Chcemy napisać nową historię marki Mugler, umieszczając ją ponownie na mapie modowego biznesu. Mamy możliwość jej unowocześnienia i myślę, że ten potencjał jest ogromny” – powiedziała w oficjalnym oświadczeniu Virginie Courtin-Clarins, dyrektor rozwoju, marketingu i komunikacji Mugler Fashion.

 

„Jesteśmy zgodni ze zdaniem, że potrzeba nam prawdziwego coutouriera” – dodała w wywiadzie. „Czujemy, że musimy się skupić na produkcie, dlatego zaczynamy od pre-kolekcji”.


Koma pojawi się w nowej roli już od stycznia, a jego pierwsza kolekcja dla Mugler ujrzy światło dzienne już w czerwcu, kiedy projektant zaprezentuje sezon resort, tuż przed jego debiutem we wrześniu podczas paryskiego Tygodnia Mody

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: David Koma | Mugler | dyrektor kreatywny Mugler | Thierry Mugler |

podobne artykuły