Logotyp serwisu lamode.info

"MODELKA" ZUZY BIJOCH WYPRZEDANA - DODRUK JUŻ W GRUDNIU!

Czytaliście już?

Spis treści

1. KSIĄŻKA "MODELKA" ZUZANNY BIJOCH

2. "MODELKA": DODRUK JUŻ W GRUDNIU

Modelka to historia Kopciuszka XXI wieku – dziewczyny, która ze szkolnej ławki trafia na światowe wybiegi, zaczyna obracać się wśród gwiazd show-biznesu i sama staje się gwiazdą. Teraz musi przeżyć – w jednym kawałku, nie dać się zwariować. I utrzymać się na topie.

KSIĄŻKA "MODELKA" ZUZANNY BIJOCH

Premiera książki odbyła się w 25 października w Warszawie. Na imprezie pojawiły się osoby ze świata mediów, mody i sztuki. Po spotkaniach z czytelnikami w stolicy, a także Łodzi, Krakowie, Katowicach, Poznaniu i Wrocławiu, gdzie książka została świetnie przyjęta przez czytelników, Modelka zadebiutowała na liście bestsellerów EMPIKu - 100 najlepiej sprzedających się pozycji. Trzy tygodnie po premierze nakład książki został wyczerpany. Dodruk znajdzie się w księgarniach już na początku grudnia

MODELKAPremiera książki "Modelka" Zuzy Bijoch w Warszawie" (fot. materiały prasowe)

"MODELKA": DODRUK JUŻ W GRUDNIU

Książka ta jest bardziej szczera niż jakikolwiek udzielony przeze mnie wywiad. Będziesz świadkiem rozmów i sytuacji, które odbywają się za zamkniętymi drzwiami. Zobaczysz, jak naprawdę wygląda praca modelki, ile pieniędzy się zarabia i od kogo to zależy. Co trzeba zrobić, żeby odnieść sukces, a o co pozostaje się modlić. Wbrew powszechnej opinii wcale nie musisz być miła, grzeczna i pracować najciężej ze wszystkich, bo dobre uczennice chodzą po tych samych wybiegach co dziewczyny, które rzuciły szkołę. Przyda ci się natomiast silny charakter, wyczucie, spryt i nieprzyzwoite poczucie humoru. Jak w każdej grze – żeby grać, musisz rozumieć jej zasady. Znać hierarchię figur i przypisany do nich ruch, opowiada Zuza Bijoch.

POLECAMY: 20 KSIĄŻEK, DZIĘKI KTÓRYM STANIESZ SIĘ EKSPERTEM DS. MODY

 

tagi: książki | premiery | kultura | ZUZANNA BIJOCH |

podobne artykuły