PL / EN
BALENCIAGA MENSWEAR SS18: TACIERZYŃSTWO WEDŁUG DEMNY GVASALII

BALENCIAGA MENSWEAR SS18: TACIERZYŃSTWO WEDŁUG DEMNY GVASALII

Demna świętuje normalność w najnowszej kolekcji dla zwykłych, rodzinnych mężczyzn. Zobaczcie piękne sylwetki!

BALENCIAGA MENSWEAR SS18

Paryż, Francja. Podczas trwającego tygodnia mody męskiej na sezon wiosna lato 2018, Demna Gvasalia użył szerokiego spektrum swoich osobistych fantazji na temat mody męskiej według domu mody Balenciaga. Być może było to dla niego jedyne wyjście – trudno o kogoś, kogo mniej obchodziłby tzw. menswear od legendarnego Cristobala.

balenciagaBalenciaga Menswear SS18 (fot. East News)

MODA MĘSKA: BALENCIAGA SS18

Na sezon wiosna lato 2018, Gvasalia stworzył nowego, niezwykle rodzinnego mężczyznę. Potrzebuje on swobodnych, wygodnych rzeczy, w których poczuje się jak w domu, powiedział projektant. To piękne uczucie, widzieć młodego mężczyznę z dzieckiem. Pełne nadziei i optymizmu, dodał. Tak więc każdy z modeli-ojców, po wybiegu przeszedł ręka w rękę z własnym synem lub córką.

POLECAMY: PROJEKTANCI, DO BOJU! RUSZYŁ KONKURS ŁÓDŹ YOUNG FASHION 2017!

Najnowsza kolekcja Balenciagi

Nie ma wątpliwości, że wielu z nich, zanim na świecie pojawiło się potomostwo, żyło rock’n’rollowym życiem. Nieco zmęczone twarze dorosłych stanęły w niezwykłym kontrapunkcie do świeżych, dziecięcych buzi. We wtorkowy poranek obojgu towarzyszyła radość podobna do tej, jaką odczuwaliby podczas wspólnej wycieczki po lesie; nowa generacja, nowy początek, siła marzeń.., dumał Gvasalia. I trafił w sedno.

balenciagaBalenciaga Menswear SS18 (fot. East News)

W tym kontekście, kolekcja, którą pokazał, krzyczała optymizmem. Towarzyszyły jej również hasła: EUROPA! THINK BIG! THE POWER OF DREAMS.

Zobaczcie zdjęcia i wideo!

ZOBACZ TEŻ: VOGUE POLSKA - 8 FAKTÓW, KTÓRYCH JESZCZE NIE ZNACIE

video

BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: POKAZ MODY | WIOSNA LATO 2018 | BALENCIAGA | Demna Gvasalia |

podobne artykuły