PL / EN
MARIUSZ PRZYBYLSKI 'W CZTERECH SMAKACH'

MARIUSZ PRZYBYLSKI 'W CZTERECH SMAKACH'

To cztery modowe światy, których podstawą były wzory zaprojektowane z Marcinem Gortatem - zobaczcie!

W piątek 23 czerwca br. w Forcie Sokolnickiego na warszawskim Żoliborzu Mariusz Przybylski zaprezentował kolekcję specjalną, która została oparta na czterech wzorach stworzonych we współpracy z Marcinem Gortatem.

MARIUSZ PRZYBYLSKI "W CZTERECH SMAKACH"

Przybylski w Czterech Smakach nie był klasycznym pokazem najnowszej kolekcji projektanta, ale rozbudowaną, bardzo energetyczną i zróżnicowaną stylistycznie prezentacją linii stworzonych specjalnie na ten wieczór. Te cztery graficzne wzory z t-shirtów stały się punktem wyjścia do zaprezentowania czterech modowych światów. Pod każdy motyw z linii t-shirtów stworzyłem dodatkowe projekty zarówno damskie, jak i męskie, aby stały się czterema zupełnie innymi mini-kolekcjami.  Pojawił się złoty, barokowy wzór w wersji wieczorowej, czarno-biały, graficzny i nieco retro w wersji eklektycznej (tej najbardziej barwnej), etniczny z motywami z afrykańskich kultur w wersji rowerowej i minimalistyczny, surowy wzór w wersji sportowej, białej. To jest właśnie Przybylski w czterech smakach, gdzie każdy smak to inna modowa opowieść. Bardzo się cieszę, że wreszcie miałem taką możliwość, aby zaprezentować swoje umiejętności projektowe w kompletnie różnych konwencjach, powiedział sam projektant.

MARIUSZ PRZYBYLSKIPokaz kolekcji "w Czterech Smakach" Mariusza Przybylskiego (fot. materiały prasowe)

MARIUSZ PRZYBYLSKI: POKAZ MODY

Mariusz Przybylski po raz kolejny pokazał swój kunszt i doskonałe umiejętności poruszania się w bardzo różnych estetykach modowych, a także stworzył koncept całej prezentacji i zadbał, jak przy wszystkich swoich pokazach, o oprawę muzyczną wydarzenia.

MARIUSZ PRZYBYLSKI X MARCIN GORTAT

Po pokazie odbyło się after party, które uświetniła marka Martini, z którą projektant właśnie rozpoczął współpracę. Dopełnieniem pokazowych stylizacji były buty marki Ecco, a fryzury wykonała firma Schwarzkopf Professional. Stylizacją paznokci zajęła się marka Semilac, natomiast o makijaże zadbała Pupa Milano. Partnerem wydarzenia byli również: Remington, Volkswagen Chylińscy i Plumbike.

MARIUSZ PRZYBYLSKIPokaz kolekcji "w Czterech Smakach" Mariusza Przybylskiego (fot. materiały prasowe)

MARIUSZ PRZYBYLSKI: NAJNOWSZA KOLEKCJA

Podczas pokazu wśród gości nie zabrakło również znanych twarzy. Obecni byli: Monika Olejnik, Magdalena Mielcarz, Urszula Radwańska, Antek Królikowki, Julia Wieniawa, Filip Bobek, Joanna Horodyńska, Karolina Gilon, Tomasz Ciachorowski, Jessica Mercedes, Macademian Girl, Paulina i Maciej Kurzajewscy, Leszek Stanek, Paulina Drażba, Maria Niklińska, Wujek i Ciocia Liestyle, Jacob Bartnik i Anna Popek.

video

TELEDYSKI Z MODĄ W TLE

tagi: MARIUSZ PRZYBYLSKI | POKAZ MODY | WIOSNA LATO 2017 |

podobne artykuły