PL / EN
STELLA MCCARTNEY MEN – PIERWSZA KOLEKCJA DLA MĘŻCZYZN

STELLA MCCARTNEY MEN – PIERWSZA KOLEKCJA DLA MĘŻCZYZN

Brytyjska projektantka debiutuje w dziale mody męskiej!

Stella McCartney debiutuje w dziale mody męskiej. Poznajcie kolekcję na sezon wiosna lato 2017 inspirowaną brytyjską subkulturą!

 

W czerwcu projektantka ogłosiła, że ma w planach poszerzenie oferty swojej marki o linię dla mężczyzn. Launch nowego działu w domu mody Stella McCarntey odbył się 10 listopada w londyńskim Abbey Road Studios.

 

Męska kolekcja Stella McCartney wiosna lato 2017

 

Złożona z 24 looków męska linia to ukłon w stronę brytyjskiej subkultury i inspiracji latami 90. Stella, jako naczelna aktywistka w temacie zrównoważonej mody, oczywiście zrezygnowała z futer i skór, które zastąpiła substytutami i postawiła na tkaniny organiczne, ekologiczne i z recyklingu. Całość wpisuje się w DNA marki, jest nonszalancko, z przymrużeniem oka i atletycznym sznytem. W ofercie znajdziemy okrycia wierzchnie, koszule, bluzy, total looki i szerokie spodnie – projekty obfitują w hafty i printy: napisy, kratę, pasy czy florę i faunę.

 

ZOBACZ TEŻ: STELLA MCCARTNEY - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2016

 

Jak oceniacie debiut McCartney w męskiej garderobie? My jesteśmy na tak i już nie możemy się doczekać, jak zobaczymy te fantazyjne projekty na ulicach (nie tylko) Londynu!

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: moda męska | kolekcja | wiosna lato 2017 | Stella McCartney |

podobne artykuły