Logotyp serwisu lamode.info
CELINE – KAMPANIA RESORT 2017

CELINE – KAMPANIA RESORT 2017

Konsekwencja Phoebe Philo nieustannie zachwyca!

Dom Celine zaprezentował wizerunkową odsłonę kolekcji na sezon resort 2017. Sprawdźcie, jakie trendy lansuje na kolejny rok Phoebe Philo!

 

Celine – kolekcja resort 2017

 

W sesji wizerunkowej Celine zobaczymy najważniejsze projekty proponowane przez Phoebe Philo. Dyrektor kreatywna francuskiej marki zdecydowała się pokazać garnitury w brązie i błękicie, transparentną sukienkę w kwiaty i granatowy płaszcz. W dziale dodatków lansowane są brązowa torba Micro Belt i model z paskiem Medium Frame, kozaki za kolano Country, kultowe już obcasy Ballerina Pump oraz czarne okulary przeciwsłoneczne Stella.

 

ZOBACZ TEŻ: 10 RZECZY, KTÓRYCH NIE WIECIE O… PHOEBE PHILO

 

Celine – kampania wiosna lato 2017

 

Zdjęcia do kampanii Celine wykonała Talia Chetrit, a Jodie Barnes był odpowiedzialny za stylizacje. Fryzury przygotował Jimmy Paul, a make-up zrobiła Fara Homidi. Na zdjęciach możemy zobaczyć kobiety w różnym wieku, w tym modelkę Lenę Hardt. Phoebe Philo kontynuuje swoją koncepcję na eksponowanie mody, wciąż mamy podobne kadry i ujęcia, a jednak wciąż są to interesujące, nietuzinkowe obrazy. Celine nigdy dość – my jesteśmy na tak!

tagi: Celine | resort 2017 | kampania |

podobne artykuły