PL / EN
OLIWIA LIS Z D’VISION W KAMPANII BALENCIAGI

OLIWIA LIS Z D’VISION W KAMPANII BALENCIAGI

Nie bez kozery już u progu kariery wróżyliśmy tej modelce międzynarodową sławę!

OLIWIA LIS Z D'VISION

Nie myliliśmy się, wskazując podopieczną D’VISION Oliwię Lis jako jedną z najbardziej obiecujących nowych twarzy. Elektryzująca, niebanalna uroda i niezaprzeczalny magnetyzm, a także idący w parze z tymi przymiotami niezwykły profesjonalizm mimo niewielkiego stażu w branży, w krótkim czasie wywindowały tę modelkę na sam szczyt. Wybiegi u takich marek jak MMC, Mulberry, Marni, Balenciaga, a także udział w kampanii tej ostatniej tylko potwierdzają, że jest właściwą osobą na właściwym miejscu.

OLIWIA LIS W KAMPANII BALENCIAGA JESIEŃ ZIMA 2017

Dziś reprezentowana przez legendarną agencję Ford w Nowym Jorku i posiadająca własny profil na portalu Models.com Oliwia może przebierać w propozycjach pracy. Wystylizowana przez Lottę Volkovą Polka pojawia się u boku Svety Black, Barbry-Lee Grant, Emmy Leth, Kennah Lau i Elizy Douglas by niniejszym dopisać do swego portfolio kolejny ogromny sukces.

KAMPANIE BALENCIAGA

Balenciaga pod rządami Demna Gvasalia różni się od tej dowodzonej przez Alexandra Wanga nie tylko jeśli chodzi o projekty i konotacje związane z  marką, ale też język komunikacji. Narracja wypracowana przez Gruzina, zrealizowana wcześniej m.in. przez Harley Weir czy przy debiutanckiej kolekcji pod szyldem marki – przez Marka Borthwicka, a w tym sezonie przez Johnny’ego Duforta to nowa jakość nie tylko samego domu mody, ale też silny głos na arenie światowej mody.

Niby nic nowego, ale jakimś sposobem wyróznia się, wchodzi pod skórę – zgodzicie się?

ZOBACZ TEŻ: OLIWIA LIS W PIEKNEJ SESJI DLA DESIGN SCENE

video

CHANEL CRUISE 2021/22

tagi: Oliwia Lis | DVISION | jesień zima 2017/18 | kampania | BALENCIAGA |

podobne artykuły