PL / EN
MARNI WIOSNA LATO 2018

MARNI WIOSNA LATO 2018

Risso w doskonałej formie - sprawdźcie!

MARNI WIOSNA LATO 2018

Motyw kwiatów na pokazie Marni wiosna lato 2018 powitał gości już przy samym wejściu w formie rozbudowanej dekoracji, a jako deseń – tradycyjnie gościł w dużej obfitości na wybranych sylwetkach, ekstremalnie pojawiając się kilkukrotnie w obrębie jednej.

MARNI FRANCESCO RISSO WIOSNA LATO 2018

Drugi z kolei pokaz Francesco Risso pod szyldem Marni został cieplej przyjęty niż ubiegłoroczny debiut. Z jednej strony pokaz na pewno był ukłonem w stronę historii mody, z zapożyczeniami i cytatami z różnych jej okresów przetłumaczonymi na język współczesności, jednak silnie osadzonym w estetyce marki z poszanowaniem jej tradycji, jako kontynuacja dzieła Consuelo Castiglioni.

KOLEKCJA MARNI WIOSNA LATO 2018

Z drugiej strony zaś w porównaniu do poprzedniej propozycji spod ręki młodego Włocha, której zarzucano zachowawczość, Risso wyraźnie nabrał wiatru w żagle i porzucając powściągliwość przemówił własnym głosem.

MARNI WIOSNA LATO 2018 - DETALE

Tym, co czyniło kolekcję doskonałą i co ją wyróżniało zdecydowanie były detale. Ukryte kieszenie, smaczki w stylu podszewki ze szlachetnej tkaniny czy klejnotów, którymi inkrustowane były sukienki, delikatne przerysowanie jeśli chodzi o formę zgodne z DNA domu mody czy wreszcie surowe wykończenia sylwetek stanowiły wyjątkowo udane i dobrze wyważone połączenie znanych motywów z nowościami.  

MARNI WIOSNA LATO - BIŻUTERIA

Nam szczególnie do gustu przypadła biżuteria: masywne kolorowe kolczyki – najgorętszy trend sezonu - noszone były nie jako para, ale pojedynczo lub skompletowane z innym modelem.

MARNI – NOWA IT BAG

Miłośnicy Marni na pewno spostrzegą, że na wybiegu pojawiła się kolejna w portfolio włoskiego domu mody it bag – model The Claus w formie boxu obitego futerkiem. Genialna!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Marni | pokaz mody | wiosna lato 2018 |

podobne artykuły