PL / EN
DOLCE & GABBANA WIOSNA LATO 2018

DOLCE & GABBANA WIOSNA LATO 2018

Moda w imię miłości.

DOLCE & GABBANA – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Nowa miłosna historia duetu Domenico Dolce & Stefano Gabbana nosi tytuł „Queen of Hearts” (tłum. „Królowa Kier”). Chociaż mówi się, że „kto ma szczęście w kartach, ten nie ma szczęścia w miłości”, włoscy projektanci przekonują, że „miłość można znaleźć wszędzie”. Oni odnaleźli ją m.in. w talii karty, którą „rozsypali” na swoich wiosenno-letnich kreacjach.

Po sekwencji czarnych monochromatycznych sylwetek, karty pojawiły się na czarnej drapowanej sukience, zwiewnej spódnicy, tunice czy legginsach, ale także na torebkach. Wzór stał się również total lookiem dopasowanej sukienki czy stanowił oprawki okularów przeciwsłonecznych. Inne figury ze składu talii zawitały na marynarce lub srebrzystych spodniach, a finałowa sylwetka – długa sukienka sama w sobie była królową kier i została uzupełniona o tiarę, jeszcze z dodatkiem karty.

POKAZ DOLCE & GABBANA JESIEŃ ZIMA 2017/18

Jeżeli nie jesteście jednak zwolenniczkami karcianych gier, możecie wybierać spośród innych propozycji na wiosnę od Dolce & Gabbana, których również jest bardzo dużo. Różnorodna kolekcja lansuje też motywy florystyczne: od kwiatów, przez owoce, aż do warzyw. Skoro miłość, to oczywiście serca, a skoro Dolce & Gabbana to również świat fauny: zebra, ryby lub kurczaki (sic!). Niezależnie jednak od podjętego tematu i jego zabawnej interpretacji, każda sylwetka włoskiego duetu jest ultra kobieca i szykowna. Zawsze! 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Dolce & Gabbana | wiosna lato 2018 | pokaz mody |

podobne artykuły