PL / EN
VESTIAIRE COLLECTIVE - NOWA INWESTYCJA CONDÉ NAST

VESTIAIRE COLLECTIVE - NOWA INWESTYCJA CONDÉ NAST

Sklep internetowy Vestiaire Collective i wydawnictwo Condé Nast łączą siły. Sprawdźcie szczegóły!

Amerykańskie wydawnictwo Condé Nast zainwestowało 20 milionów dolarów w sklep internetowy Vestiaire Collective, zajmujący się sprzedażą luksusowych marek. Jest to platforma, na której można kupić, bądź sprzedać używane ubrania od najlepszych projektantów jak m.in. Dior, Yves Saint Laurent, Dolce & Gabbana, czy Chanel.


Vestiaire Collective została uruchomiona w 2009 roku w celu stworzenia nowego i niepowtarzalnego sposobu zakupów. Produkty, które są wystawiane na stronie, są starannie selekcjonowane i oceniane pod względem jakości i autentyczności przez zespół ekspertów. W czerwcu 2013, firma otrzymała złotą nagrodę European E-Commerce Award, przyznawaną za szczególne osiągnięcia w dziedzinie sprzedaży online.

 

Współpraca z tak prestiżowym wydawnictwem jak Condé Nast, otwiera jeszcze więcej możliwości na pozyskiwanie nowych klientów oraz zwiększenie zaopatrzenia Vestiaire Collective. Reklamy sklepu pojawią się na łamach należących do wydawnictwa magazynów takich jak GQ, Vogue, Vanity Fair i Glamour

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Vestiaire Collective | Condé Nast | sklep internetowy Vestiaire Collective | e-commerce |

podobne artykuły