PL / EN
RICK OWENS ROBI LONDYŃSKĄ IMPREZĘ

RICK OWENS ROBI LONDYŃSKĄ IMPREZĘ

Jego linia DRKSHDW będzie dostępna w pop-up store, we wschodnim Londynie już od 4 września. Sprawdźcie, co Rick Owens zaplanował na tę okazję.

Rick Owens kocha mocne wejścia i ostre brzmienia. Mogliście się o tym przekonać podczas pokazu jego wiosenno-letniej kolekcji męskiej na sezon 2014. Agresywna muzyka estońskiego zespołu hardcore punkowego Winny Puhh wtórowała dynamicznie przechadzającym się po wybiegu modelom. Jednak nie tylko na rockowej muzyce kończy się świat Ricka Owensa. Jak wyznał kiedyś magazynowi Interview, o tym czego słucha, decyduje dana sytuacja. I tak Judy Garland jest idealna na spacery po parku, Andrew Violette w pracy, a hard trance’owy Hardstyle w trakcie ćwiczeń na siłowni.

 

Muzyka od zawsze była silną inspiracją dla amerykańskiego projektanta, stąd nic dziwnego, że Owens celebruje nią ważne dla niego wydarzenia. Kolejne właśnie się zbliża, bo już 4 września Owens dołączy do grona projektantów luksusowych marek, których projekty pojawią się we wschodnim Londynie. Na otwarcie, projektant zaplanował również muzyczną atrakcję. „Będę robił londyńską wersję imprezy Spotlight Club, którą czasem organizuję w Paryżu. Nic nadzwyczajnego, po prostu nocna impreza z przyjaciółmi. Tęskniłem za ciemnym, zapuszczonym klubem w Paryżu, więc sam go stworzyłem”.

 

Na 30A Redchurch Street będzie dostępna linia DRKSHDW, znana również jako Dark Shadow. Z tej niepowtarzalnej okazji będzie można skorzystać do 13 października.

 

„Proszę nie brać tego zbyt poważnie – to tylko 200 metrów kwadratowych – tuż obok znajdującej się na ulicy tablicy reklamowej. Uważam jednak, że jest to dobry sposób dotarcia do innej części miasta, która może nie zdawać sobie sprawy z tego, że w Mayfair istnieje miejsce pełne Ricka Owensa” –  mówi skromnie projektant. 

 

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez LAMODE.INFO (@lamodeinfo)

video

POKAZ CHANEL MÉTIERS D’ART 2021/22

tagi: Rick Owens | pop-up store Londyn | Rick Owens pop-up store Londyn | Rick Owens impreza |

podobne artykuły