PL / EN
TOPSHOP UNIQUE WIOSNA LATO 2018

TOPSHOP UNIQUE WIOSNA LATO 2018

Atletyczny styl z nutą disco! Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu.

TOPSHOP UNIQUE SS18: POKAZ MODY

Już od kilku sezonów przy okazji pokazów Topshop w powietrzu unosił się imprezowy nastrój, który i tym razem potowarzyszył kolekcji na sezon wiosna lato 2018. Najnowsze propozycje marki inspirowane są Soho i jego nocnym życiem w latach 90., które fotografowała między innymi Corinne Day. Jedyną kobietą, która może pamiętać te czasy jeszcze lepiej, jest Kate Moss – supermodelka pojawiła się na pokazie z córką Lilą Grace, wywołując wokół siebie nie małe zamieszanie.

WIOSENNA KOLEKCJA TOPSHOP

Chociaż od kolaboracji Moss z Topshop minęły lata, modelka wciąż wydaje się być kimś w rodzaju nieoficjalnej muzy brytyjskiej marki. Srebrna sukienka mini w stylu retro, którą założyła na wybieg Elfie Reigate – (pierwsza modelka, która wstąpiła do Kate Moss Agency), wyglądała jak wyjęta z archiwów jej własnej szefowej.

wideo: Topshop Unique Spring Summer 2018 (Youtube)

POLECAMY: DZIKI ZACHÓD Z NUTĄ GLAMU - COACH 1941 SS18

Kolekcja Topshop Unique na nadchodzący sezon SS18 to przede wszystkim ubrania w stylu glamleisure, które doskonale odzwierciedlają dziewczynę w stylu disco. Co lubi? Przede wszystkim łączyć sportowe elementy ubioru z błyszczącymi zdobieniami, perłami, czy satyną. Zobaczcie wszystkie sylwetki z pokazu w galerii poniżej!

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: TOPSHOP | TOPSHOP UNIQUE | WIOSNA LATO 2018 | POKAZ MODY | LONDON FASHION WEEK |

podobne artykuły