PL / EN
COACH 1941 WIOSNA LATO 2018

COACH 1941 WIOSNA LATO 2018

Dziki Zachód z nutą glamu – Stuart Vevers trzyma formę!

 

KOLEKCJA COACH WIOSNA LATO 2018

Ukochana przez nas marka Coach 1941 tym razem również nie zawiodła swoich zwolenników – kolekcja wiosna lato 2018 była ucieleśnieniem zachwytu nad dziedzictwem Ameryki, który przyniósł świeże, energetyczne i optymistyczne projekty na nowy sezon.

Charakterystyczne dla marki sylwetki składające się z takich elementów, jak preriowe sukienki, czy uniwersyteckie i skórzane kurtki, dostały prawdziwy zastrzyk glamu pod postacią cekinów, satyny oraz koronki. Obok nich pojawiły się również: colorblocking, metalizujące zdobienia i dobrze wypolerowane dodatki.

wideo: Coach1941 Spring/Summer 2018 (Youtube)

NYFW: POKAZ COACH SS18

Za punkt startowy obrałem sobie kreatywność i optymizm Nowego Jorku, powiedział Vevers na backstage’u tuż przed rozpoczęciem pokazu. Projektant inspirację czerpał także od legendy tego miasta, artysty Keitha Haringa, którego twórczość utkwiła we wspomnieniach Stuarta z dziecięcych lat. Niektóre spośród najbardziej znanych prac Haringa zobaczyliśmy na t-shirtach, okryciach wierzchnich i torbach.

POWIĄZANE: VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2018 - RECENZUJEMY POKAZ

COACH: TRENDY WIOSNA LATO 2018

Nowa kolekcja to także kolejny krok marki w kwestii denimu. Vevers urozmaicił go elementami patchworku w stylu retro, które bezszwowo wpasowały się w nurt Americany. U mężczyzn pojawiły się z kolei inspirowane Dzikim Zachodem skórzane kurtki, które zestawione zostały z kowbojskimi koszulami na zatrzaski. Spodnie ze skóry w tym sezonie będą nieco bardziej dopasowane, a stan męskich, wykonanych z surowego denimu dżinsów, pójdzie w górę.

Zobaczcie wszystkie sylwetki z kolekcji Coach 1941 na sezon wiosna lato 2018!

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: COACH 1941 | STUART VEVERS | WIOSNA LATO 2018 | POKAZ MODY | New York Fashion Week |

podobne artykuły