PL / EN
RALPH LAUREN WIOSNA LATO 2018

RALPH LAUREN WIOSNA LATO 2018

Klasa i szyk jak zawsze, choć nie tylko moda była gwiazdą tego wieczoru!

RALPH LAUREN WIOSNA LATO 2018

Choć istotą fashion weeków jest moda, jeśli ktoś myśli, że jest ona oddzielnym bytem oderwanym od szerszego kontekstu, grubo się myli.  

RALPH LAUREN - KOLEKCJA

Dobrze widoczne było to na pokazie kolekcji Ralpha Laurena, którego ta była tylko częścią składową. Projektant lubiący się w luksusie przedstawił holistyczną wizję na wiosnę lato 2018; chodziło bardziej o styl życia, pewna estetykę, wizję funkcjonalnej doskonałości: skórzane sukienki, kraciaste wełniane garnitury i kombinezony i zwiewne sukienki zaprezentowane zostały w towarzystwie luksusowych samochodów: Porshe, Ferrari, Jaguarów.

RALPH LAUREN - AKCENTY BARWNE

Co ciekawe, główny punkt ciężkości jeśli chodzi o kolor spoczywał wcale nie na ubraniach: kolekcję otworzył szereg szarych stonowanych sylwetek pięknie grających na tle intensywnych barw samochodów. Nasycony niebieski, czerwień i żółć pojawiły się później, równie dobrze rezonując z tłem.

RALPH LAUREN - PONADCZASOWY SZYK

Obyło się bez nowatorstwa; projektant postawił na dobrze znany ponadczasowy szyk i dyskretną elegancję, w których czuje się najlepiej.  Pokaz otworzyły sylwetki będące wariacjami na temat tweedu; kompozycje z różnych rodzajów kraty, różnych grubości wełen, a wszystko w obrębie jednego koloru – w/w szarości.

SUKIENKI OD RALPHA LAURENA

Miłośnicy marki nie będą zawiedzeni - na wybiegu nie zabrakło też tiulowych sukienek będących popisowymi projektami projektanta.

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: wiosna lato 2018 | RALPH LAUREN |

podobne artykuły