PL / EN
VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2018

VICTORIA BECKHAM WIOSNA LATO 2018

„Delikatność może być silna”!

TRENDY WIOSNA LATO 2018

Przed swoim pokazem na sezon wiosna lato 2018, Victoria Beckham zadeklarowała: „Delikatność może być silna”. Dwa pozornie sprzeczne komunikaty to atuty współczesnej kobiecości, która doskonale łączy naturalną subtelność z odwagą i siłą, tak bardzo potrzebnymi w obecnych czasach. Na tych aspektach skupia się dzisiaj coraz więcej projektantów, a w Nowym Jorku są one proponowane pod postacią przezroczystości, miękkich kolorów i świeżego, bardziej kobiecego podejścia do power dressing. Te wszystkie motywy pojawiają się również w nowych propozycjach brytyjskiej projektantki.

STYL VICTORII BECKHAM

Bądźmy szczerzy: podejście Victorii Beckham do kobiecości na przestrzeni ostatnich lat bardzo ewoluowało. Więcej: można mówić o rewolucji w postrzeganiu tego tematu. Jeszcze do niedawna kwintesencją kobiecości dla Beckham były opinające sukienki mini, niebotycznie wysokie szpilki i sztuczna uroda. Kiedy patrzymy na obecny wizerunek Brytyjki i jej kolejne kolekcje, aż trudno uwierzyć, że dawniejsza Posh to ta sama osoba, co dzisiejsza Victoria Beckham. A jednak! Metamorfoza jest spektakularna i każdy się zgodzi, że na plus.

ZOBACZ TEŻ: POKAZY KOLEKCJI WIOSNA LATO 2018

VICTORIA BECKHAM – KOLEKCJA WIOSNA LATO 2018

Obecna kobieta Victorii Beckham to modowa intelektualistka. Nosi garnitury, białe koszule, piżamowe looki, delikatnie rozkloszowane sukienki i spódnice, luźne spodnie oraz kamizelki i płaszcze o prostych krojach. Elegancję podaje w nonszalancki, naturalny sposób. Jest nowoczesną minimalistką, ceni komfort i stylistyczny utylitaryzm. Kocha basicowe kolory, ale tym razem ma też ochotę na odważniejszą paletę kolorów. Po kilku sezonach neutralnych, stonowanych barwach, projektantka sięga po świeże, wiosenne odcienie, jak pudrowe róże, fiolety i niebieskości, krwistą czerwień oraz soczysty róż, często w konfiguracji color blocking.  

Victoria, to jest victoria! Oby tak dalej!

POWIĄZANE: BIOGRAFIA VICTORII BECKHAM

video

BOTTEGA VENETA JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2018 | Victoria Beckham |

podobne artykuły