PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
TOM FORD OTWORZYŁ PIERWSZY SKLEP E-COMMERCE

TOM FORD OTWORZYŁ PIERWSZY SKLEP E-COMMERCE

Tom Ford poszerza działalność swojej marki o sprzedaż e-commerce. Wczoraj wystartował jego pierwszy sklep internetowy. Dowiedzcie się więcej.

Jeszcze we wrześniu 2010 roku, Tom Ford miał sceptyczny stosunek do sprzedaży internetowej. „Bezpośredniość mody…jeśli możesz zobaczyć ubrania i nacisnąć przycisk, a one zostaną dostarczone do twojego domu, to rozumiem tę bezpośredniość. Nie rozumiem tylko samej potrzeby takiej natychmiastowości. W zasadzie to myślę, że to jest złe” – powiedział portalowi WWD.

 

Ostatnio zmienił swoje zdanie i wyznał, że czekał na odpowiedni moment, kiedy jego marka będzie miała ugruntowaną pozycję w sprzedaży stacjonarnej. „Mamy 98 placówek handlowych na całym świecie, a sklep internetowy pomoże nam zwiększyć sprzedaż. To wspaniała przestrzeń w Internecie, która oferuje wyjątkowe rzemiosło, rękodzieło i najwyższej jakości usługi” – powiedział projektant.

 

Strona internetowa, która miała swoją premierę we wtorek, obecnie oferuje jedynie akcesoria i kosmetyki. W przyszłości pojawią się na niej również ubrania projektu Toma Forda. W sprzedaży będą dostępne także ekskluzywne produkty, które znajdą się w specjalnej ofercie tylko dla klientów sklepu. Wśród nich pojawi się nowy autorski zapach - Tom Ford Velvet Orchid.

 

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Tom Ford | Tom Ford e-commerce | Tom Ford online | klep internetowy Tom Ford |

podobne artykuły