PL / EN
SUZY MENKES ZMIENIA PRACĘ

SUZY MENKES ZMIENIA PRACĘ

Po 25 latach pracy w International Herald Tribune osławiona Suzy Menkes przechodzi do innego tytułu! Dowiedzcie się więcej.

Zapytana niedawno o swoją przyszłość w International Herald Tribune, Suzy Menkes ze zwykłą dla siebie szczerością odpowiedziała: „Kto wie? Jedno jest pewne, po 25 latach pracy dostanę niezłą odprawę” (cyt. za: wwd.com). Czyżby wiedziała już wtedy o zmianie stanowiska, którą zaplanowali dla niej wydawcy dziennika?

 

 

 

Przedstawiciele czasopisma podali właśnie do wiadomości, że słynna redaktor mody niedługo przejdzie do International New York Times – zupełnie nowego tytułu w ramach tego samego wydawnictwa, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Podobno międzynarodową wersję NYT wyróżniać będzie większa ilość modowych treści z całego świata, publikowana zarówno w drukowanym, jak i multimedialnych formatach, tak by zadowolić miłośników mody ze wszystkich zakątków globu. „Dostrzegam kolosalną zmianę i wzrost znaczenia nowych środków przekazu, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że już niedługo, poprzez bogatszą ofertę wideo, grafik i słowa pisanego, będziemy mogli dotrzeć do jeszcze szerszej rzeszy czytelników” – skomentowała powyższe informacje sama zainteresowana (cyt. za: wwd.com).

 

Suzy Menkes zmienia posadęfot. materiały prasowe/Suzy Menkes i Alber Elbaz podczas koncerencji International Herald Tribune z 2010 roku

 

Mimo zmiany stanowiska fani ostrego pióra Suzy Menkes mogą spać spokojnie, przedstawiciele wydawnictwa zapewnili bowiem, że obowiązki słynnej redaktor nie ulegną najmniejszej zmianie.

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Suzy Menkes | International Herald Tribune | International New York Times |

podobne artykuły