PL / EN
SUZY MENKES ZMIENIA PRACĘ

SUZY MENKES ZMIENIA PRACĘ

Po 25 latach pracy w International Herald Tribune osławiona Suzy Menkes przechodzi do innego tytułu! Dowiedzcie się więcej.

Zapytana niedawno o swoją przyszłość w International Herald Tribune, Suzy Menkes ze zwykłą dla siebie szczerością odpowiedziała: „Kto wie? Jedno jest pewne, po 25 latach pracy dostanę niezłą odprawę” (cyt. za: wwd.com). Czyżby wiedziała już wtedy o zmianie stanowiska, którą zaplanowali dla niej wydawcy dziennika?

 

 

 

Przedstawiciele czasopisma podali właśnie do wiadomości, że słynna redaktor mody niedługo przejdzie do International New York Times – zupełnie nowego tytułu w ramach tego samego wydawnictwa, którego premiera zaplanowana jest na jesień tego roku. Podobno międzynarodową wersję NYT wyróżniać będzie większa ilość modowych treści z całego świata, publikowana zarówno w drukowanym, jak i multimedialnych formatach, tak by zadowolić miłośników mody ze wszystkich zakątków globu. „Dostrzegam kolosalną zmianę i wzrost znaczenia nowych środków przekazu, dlatego bardzo cieszy mnie fakt, że już niedługo, poprzez bogatszą ofertę wideo, grafik i słowa pisanego, będziemy mogli dotrzeć do jeszcze szerszej rzeszy czytelników” – skomentowała powyższe informacje sama zainteresowana (cyt. za: wwd.com).

 

Suzy Menkes zmienia posadęfot. materiały prasowe/Suzy Menkes i Alber Elbaz podczas koncerencji International Herald Tribune z 2010 roku

 

Mimo zmiany stanowiska fani ostrego pióra Suzy Menkes mogą spać spokojnie, przedstawiciele wydawnictwa zapewnili bowiem, że obowiązki słynnej redaktor nie ulegną najmniejszej zmianie.

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Suzy Menkes | International Herald Tribune | International New York Times |

podobne artykuły