PL / EN
MAŁA CZARNA KONTRA MAŁA BIAŁA – SUKIENKI Z KOLEKCJI MOZCAU

MAŁA CZARNA KONTRA MAŁA BIAŁA – SUKIENKI Z KOLEKCJI MOZCAU

Klasyka damskiej garderoby czy nowoczesna reinterpretacja najsłynniejszej sukienki świata? Porównujemy kreacje z najnowszej kolekcji Mozcau. Sprawdźcie, która z nich bardziej przypadnie Wam do gustu.

Ying i Yang, światło i mrok, tradycja i nowoczesność. Lub przekładając te pojęcia na język świata mody - mała czarna i mała biała. Od dawna wiadomo, że przeciwieństwa nie tylko się przyciągają, co najlepiej obrazuje najgorętsze obecnie połączenie black&white, ale i ze sobą konkurują, postanowiliśmy więc porównać dwie wersje kultowej prostej sukienki, bazując na modelach z najnowszej kolekcji Mozcau wiosna lato 2013.

 

 

Jak tytułową First Lady ubiera projektantka Kasia Wyrozębska? Oczywiście, w klasyczną little black dress z dzianiny, zaopatrzoną w zmysłowy dekolt V ozdobiony kontrastującą wstawką lub w całkowicie odwrotną wersję kolorystyczną tej samej sukienki. Wbrew pozorom, mała biała stanowi równie elegancką alternatywę dla wieczorowej sukni, co osławiona mała czarna. Z całą pewnością jest również nowocześniejsza w wyrazie niż ulubienica Coco Chanel.

 

 

Mała czarna czy mała biała – którą opcję wybieracie? Jeżeli nie możecie się zdecydować, na www.mozcau.com znajdziecie także model łączący obydwa kolory. Polecamy!

 

video

POKAZ MODY: DYPLOMY ASP

tagi: Mozcau | Mozcau Kasia Wyrozębska | Kasia Wyrozębska | The First Lady | Mozcau kolekcja wiosna lato 2013 |

podobne artykuły