PL / EN
SUZY MENKES OTRZYMA NAGRODĘ SPECJALNĄ BRITISH FASHION AWARDS

SUZY MENKES OTRZYMA NAGRODĘ SPECJALNĄ BRITISH FASHION AWARDS

Znana i ceniona redaktorka otrzyma Nagrodę Specjalnego Uznania na zbliżającej się, poniedziałkowej ceremonii British Fashion Awards. Poznajcie szczegóły.

Znana redaktorka Suzy Menkes otrzyma Nagrodę Specjalnego Uznania BFA, podczas poniedziałkowej ceremonii, która odbędzie się w Londynie. Trudno się nie zgodzić z powyższym wyróżnieniem. Jak wiadomo, w gronie redaktorów mody, raczej nie znajdziemy poważnej konkurencji dla jej dowcipnego i inteligentnego pióra oraz imponującej wiedzy.

 

Jak powiedziała Sarah Mower, ambasadorka młodych talentów z British Fashion Council, Menkes jest „największą obrończynią dziennikarskiej rzetelności, największą inspiracją i posiada najbardziej frywolny dowcip, jaki zna”. Specjalna Nagroda BFA jest wyrazem uznania dla jej dwudziestopięcioletniej pracy w International Herald Tribune i obecnej - w The International New York Times.


Oto, co powiedzieli na temat znanej redaktorki pozostali przedstawiciele modowej branży:

 

Simone Rocha, projektantka: „To wielki zaszczyt być zrecenzowanym przez Suzy. Jej słowa są zawsze bystre i szczere. Ona posiada prawdziwe zrozumienie piękna mody, a jej słowa sprawiają, że wierzysz w to wszystko”.

 

Sarah Burton, projektantka marki Alexander McQueen: „Nie istnieje nikt, kogo bym bardziej szanowała od Suzy. Wszystko, co robi, robi z taką energią i uczciwością. Jej wnikliwość oraz słowa, są dla mnie zarówno poradą, jak i inspiracją. Jest naprawdę wspaniała i nie ma nikogo innego, kto zasługuje na taki honor”.


Stephen Jones, znany projektant kapeluszy: „ Suzy jest modą. Jest kryterium według którego wszyscy są sądzeni. Niewielu zbliżyło się do niej pod względem autorytetu, doświadczenia, władzy i fryzury”.

 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Suzy Menkes | British Fashion Awards | BFA nagrody | BFA | nagrody British Fashion Awards | Simone Rocha | Stephen Jones | Sarah Burton |

podobne artykuły