PL / EN
AGENT PROVOCATEUR W WARSZAWIE

AGENT PROVOCATEUR W WARSZAWIE

Agent Provocateur, kultowa marka produkująca seksowną bieliznę, już w grudniu otworzy swój pierwszy butik w Polsce! Sprawdźcie szczegóły!

Planując swoją listę prezentów na gwiazdkę, warto umieścić na niej zestaw seksownej bielizny od marki Agent Provocateur . Już w grudniu będziemy mogli zrobić zakupy w ich pierwszym butiku w Polsce, który otworzy się na ul. Mokotowskiej w Warszawie.

 

Marka została stworzona w 1994 roku przez syna Vivienne Westwood, Josepha Corré. Zasłynęła z projektów bardzo odważnej i seksownej bielizny. Ponadto Agent Provocateur charakteryzuje wysoka jakość materiałów. Produkty są wykonane z koronek, jedwabiu, muślinu i skóry. Oprócz tego w butiku odnajdziemy również inne dodatki oferowane przez markę, które na pewno pomogą rozbudzić nasze zmysły i wyobraźnię – pończochy i pasy do nich, maski, kajdanki czy pejcze.

 

Niestety, zakupy w butiku Agent Provocateur wiążą się ze sporymi wydatkami. Cena bielizny wynosi od ok. 400 zł w górę. Miejmy nadzieję jednak, że św. Mikołaj będzie w tym roku bardzo hojny!

 

Dla zainteresowanych projektami marki, zamieszczamy również filmik z tegorocznej kampanii Agent Provocateur, który został stworzony przez Penelope Cruz pt. „L’Agent”.

 

                                                                            źródło: YouTube.com

 


video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Agent Provocateur Polska | Agent Provocateur Warszawa | Agent Provocateur Moktowska | Agent Provocateur |

podobne artykuły