PL / EN
Logotyp serwisu lamode.info
LEIGHTON MEESTER AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BIOTHERM

LEIGHTON MEESTER AMBASADORKĄ KOSMETYKÓW BIOTHERM

Leighton Meester, gwiazda serialu „Plotkara”, została wybrana na ambasadorkę francuskiej firmy produkującej kosmetyki - Biotherm. Dowiedzcie się więcej!

Młoda aktorka, znana przede wszystkim jako odtwórczyni roli Blair Waldorf z serialu „Plotkara”, Leighton Meester, została wybrana na ambasadorkę kosmetyków marki Biotherm. Informacja została ogłoszona przez generalnego menadżera marki, Partricka Kullenberga, na specjalnym wydarzeniu, które odbyło w szanghajskiej galerii sztuki. Wybór Chin na to wydarzenie nie jest przypadkowy, ponieważ są one jednym z najważniejszych nabywców Biotherm.

 

Kullenberg tłumaczy wybór Meester tym, że młoda aktorka zgadza się z obrazem kobiety, jaką Biotherm chce promować. Liczy się dla nich przede wszystkim naturalność. Ponadto, ich celem jest wzbudzenie zainteresowania kosmetykami marki wśród młodszych kobiet.

 

„Ma w sobie jakiś błysk. Chcieliśmy mieć wśród nas osobę, która legitymowałaby się z naszym pragnieniem pozyskania młodszych klientek. Pragnęliśmy zrezygnować z samych modelek i zbliżyć się do ludzi, którzy mają prawdziwe historie i mają coś do powiedzenia” – powiedział Kullenberg.

 

Wygląda na to, że popularność aktorki może znacząco wpłynąć na osiągnięcie postawionych sobie przez markę celów. Meester pojawi się również w reklamach produktów. Pierwsze kampanie, promujące kosmetyki do pielęgnacji twarzy Biotherm, ukażą się już na początku przyszłego roku

 

 

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: leighton meester biotherm | ambasadorka biotherm | leighton meester | biotherm |

podobne artykuły