PL / EN
VICTORIA I DAVID BECKHAMOWIE POMAGAJĄ OFIAROM KATASTROFY NA FILIPINACH

VICTORIA I DAVID BECKHAMOWIE POMAGAJĄ OFIAROM KATASTROFY NA FILIPINACH

Małżeństwo Beckhamów wzięło udział w akcji dobroczynnej na rzecz pomocy ofiarom tajfunu Haiyan na Filipinach. Sprawdźcie szczegóły. 

Ostatnio, przez Filipiny przeszedł tajfun Haiyan, oceniany jako najsilniejszy w historii, który kiedykolwiek zaatakował ląd. Według oficjalnych danych rządowych, liczba ofiar śmiertelnych obecnie wynosi 5 209. Ta straszna tragedia pozbawiła domów wielu Filipińczyków, a skala zniszczeń i strat rośnie z każdym dniem. Oprócz ONZ i Czerwonego Krzyża, w pomoc ofiarom tragedii zaangażowało się wiele osób publicznych. Wśród nich znaleźli się również ludzie z branży mody.

 

Marki takie jak m.in. Damir Doma, Acne Studios czy Bing Bang organizują specjalne wyprzedaże, z których zyski zostaną przeznaczone na pomoc mieszkańcom Filipin. Do akcji dołączyli również Victoria i David Beckhamowie, którzy postanowili przekazać swoje ubrania i buty do jednego z londyńskich sklepów, zaangażowanych w powyższą akcję dobroczynną.  

 

„David i ja wspieramy akcję charytatywną Czerwonego Krzyża na rzecz pomocy Filipinom i zachęcamy wszystkich w Wielkiej Brytanii, aby zrobili to samo. Każdy ma coś w szafie, czego nie nosi, sukienkę, garnitur czy parę butów. Wyciągnijcie je i dajcie szansę komuś innemu na ich zakup, wspierając tym samym fundusze Czerwonego Krzyża”.

 

Oczywiście, w przypadku małżeństwa Beckhamów, nie są to zwykłe podarunki. Wśród nich znalazły się:  szpliki z kolekcji Jimmy Choo czy Manolo Blahnik, ubrania od Roberto Cavalli i Dolce & Gabbana oraz ulubione czapki bejsbolówki Beckhama. Darowizna była dostępna w ten piątek, podczas wyprzedaży w londyńskich dzielnicach Kensington i Chelsea.


Jak widać, branża mody wcale nie jest tak bezrefleksyjna, jak mogłoby się wydawać. 

 

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: David Beckham | Beckhamowie | katastrofa na Filipinach | Beckhamowie akcja charytatywna | Victoria Beckham |

podobne artykuły