PL / EN
RACHEL ZOE REZYGNUJE Z POKAZU NA NEW YORK FASHION WEEK

RACHEL ZOE REZYGNUJE Z POKAZU NA NEW YORK FASHION WEEK

Małe zmiany w harmonogramie nowojorskiego Tygodnia Mody. Rachel Zoe przenosi pokaz swojej jesiennej kolekcji 2014 do Los Angeles. Co jest powodem decyzji znanej projektantki? Sprawdźcie szczegóły.

Patrząc na napięty grafik znanej projektantki i stylistki gwiazd – Rachel Zoe, decyzja o rezygnacji z pokazu podczas zbliżającego się Tygodnia Mody w Nowym Jorku nie powinna być dla nikogo żadnym zaskoczeniem.  Zoe, mającej opinię jednej z największych pracoholiczek modowej branży, dzielącej swój czas między wychowywaniem dwójki dzieci a prowadzeniem własnej marki, również należy się mały odpoczynek.

 

A jednak tę chwilę przerwy powinniśmy potraktować bardziej jako delikatne zwolnienie tempa, niż prawdziwy urlop, bo powodem decyzji projektantki są przede wszystkim matczyne obowiązki (w grudniu zeszłego roku Zoe urodziła swoje drugie dziecko, syna Kaiusa Jaggera Bermana).

 

„Choć co każdy sezon wyczekuję nowojorskiego Tygodnia Mody, podjęłam trudną decyzję przeniesienia pokazu jesiennej kolekcji 2014, z 13 lutego na późniejszą datę. Odbędzie się on w Los Angeles. Jako matka nowonarodzonego syna, który jest za młody na podróżowanie ze mną, nie jestem w stanie zostawić go na czas przygotowań, związanych z organizacją wydarzenia w Nowym Jorku” – powiedziała Rachel Zoe w oficjalnym oświadczeniu.

 

Będzie to pierwsza nieobecność projektantki w harmonogramie nowojorskiego Tygodnia Mody, od czasu, kiedy zadebiutowała ze swoją kolekcją na tamtejszym wybiegu w lutym 2011 roku. Jednak jak zapowiada Rachel Zoe, we wrześniowym rozkładzie z pewnością możemy liczyć na jej powrót do Nowego Jorku.

 

 

 

video

100 LAT CHANEL N°5

tagi: Rachel Zoe | Rachel Zoe New York Fashion Week | New York Fashion Week jesień zima 2014/2015 | Tydzień Mody w Nowym Jorku |

podobne artykuły