Logotyp serwisu lamode.info
NOWY ROK, NOWE PLANY DENI CLER

NOWY ROK, NOWE PLANY DENI CLER

Już dziś premiera najnowszej kolekcji Deni Cler. Z tej okazji specjalnie dla LAMODE.INFO prezes marki, Pani Katarzyna Niezgoda podsumowuje minione dwanaście miesięcy i zdradza plany na rok 2012.

Już dziś, 9. stycznia 2012 r. odbędzie się uroczysta  premiera najnowszej kolekcji Deni Cler. Z tej okazji, specjalnie dla LAMODE.INFO prezes marki, Pani Katarzyna Niezgoda podsumowuje minione dwanaście miesięcy, zdradza plany na rok 2012 i mówi o najnowszej kolekcji wiosna lato.

 

Ostatnie nasze spotkanie miało miejsce pół roku temu. Jak może Pani podsumować to półrocze w Deni Cler? Jakie założenia udało się Państwu zrealizować?


To był bardzo pracowity rok dla całego zespołu Deni Cler. Wprowadziliśmy wiele zmian, dzięki którym umocniła się pozycja rynkowa marki. Deni Cler jest bardzo rozpoznawalną marką, istnieje już od 20 lat, co nie oznacza, że może sobie pozwolić na to, by spocząć na laurach. W minionym roku dużo uwagi poświęciliśmy naszym salonom, ich wyglądowi. Rozpoczęliśmy lifting istniejących: pierwszy, sztandarowy salon w warszawskiej Galerii Mokotów pokazaliśmy w nowej odsłonie latem. Otworzyliśmy też kilka nowych butików – w Zielonej Górze, Szczecinie i Rzeszowie. Mimo wysokich standardów panujących w firmie, udało nam się jeszcze bardziej podnieść jakość produktu – nad tym trzeba stale pracować. Intensywnie pracowaliśmy nad poszerzeniem kolekcji, m.in. o obuwie i torebki. Będzie można to zobaczyć na pokazie nowej kolekcji w dniu 9 stycznia. Chcemy, żeby nasze klientki czuły się ekskluzywnie i modnie, stąd w 2011 roku rozpoczęliśmy współpracę z nowymi stylistami, nie tylko w zakresie stylizacji pokazów, czy lookbooków, ale także personalnej stylizacji na potrzeby naszych klientek. Te działania zostały bardzo pozytywnie odebrane przez branżę, media oraz nasze klientki. Mogę z dumą stwierdzić, że rok 2011 należał do udanych.

 

 

Jakie są obecnie potrzeby polskich konsumentek w dziedzinie mody? W jaki sposób starają się je Państwo zaspokajać?

 

Ubieramy panie, które chcą się czuć modnie, elegancko i komfortowo. Staramy się być w stałym kontakcie z naszymi klientkami. Obserwujemy z zadowoleniem, że Deni Cler to marka łącząca pokolenia. Coraz częściej nasze stałe klientki przyprowadzają do salonów swoje córki. Realizujemy w ten sposób jeden z kluczowych celów, a mianowicie przygotowywanie oferty ponadczasowej. Takiej, której estetyka odpowiada i młodszym, i dojrzalszym paniom. W klasycznej, eleganckiej modzie, jaką oferujemy, nie chodzi o wiek, ale o styl. Możemy zaspokajać potrzeby naszych klientek, gdyż reagujemy na ich prośby i sugestie. Staramy się, by nasza komunikacja z odbiorcami marki była dwustronna.

 

 

Czy moda w Polsce ewoluuje? Czy można mówić o charakterystycznym stylu Polek na tle innych europejskich i światowych stolic?

 

Polki zawsze ubierały się ciekawie, a teraz podążanie za trendami jest wpisane w DNA Polek. Chcemy być zauważane i pozytywnie się wyróżniać. Polki lubią stonowane kolory i gładkie tkaniny, za to chętnie decydują się na niestandardowe dodatki, takie jak buty, torby, szale czy biżuterię.

 

 

Jakie strategiczne cele stawiają sobie Państwo na rok 2012?


Stabilny wzrost, ciekawa oferta, wysoka jakość, nowe wysokie standardy obsługi klienta, programy partnerskie i lojalnościowe. Doradztwo dla klientek. Bardzo dbamy o relacje ze stałymi klientkami i budujemy relacje z nowymi. Zauważyły nas i doceniły też osoby z pierwszych stron gazet.

 

Nasza strategia jest ewolucyjna, nie rewolucyjna. Deni Cler ma silną tożsamość i niezwykle lojalną grupę klientek, dlatego bazujemy przede wszystkim na wykorzystaniu potencjału tkwiącego w marce. W 2011 roku wprowadziliśmy widoczne zmiany na poziomie wyglądu salonów oraz kolekcji, a także jej prezentacji podczas naszych pokazów. Strategia na 2012 rok to utrzymanie luksusowego włoskiego stylu marki oraz poszerzenie grona naszych klientek. Nasze dalsze działania będą zmierzały do umacniania wizerunku marki jako silnej marki odzieżowej na polskim rynku, oferującej atrakcyjną elegancką odzież dla kobiet w każdym wieku, na każdą porę dnia. Dużo uwagi poświęcimy komunikacji bezpośredniej z klientkami.

 

 

Jaka będzie najnowsza kolekcja Deni Cler na sezon wiosna-lato 2012? Czym nas zaskoczy?


Mam nadzieję, że zaskoczymy wszystkich naszym styczniowym pokazem – w nowej aranżacji, w wyjątkowym miejscu. Na co dzień proponujemy lekkie naturalne wiosenne tkaniny, finezyjne fasony biurowe oraz komfortowe jerseyowe sukienki. Zaprezentujemy też zupełnie nową linię sukien koktajlowych i wieczorowych. Będą to unikatowe propozycje dla pań poszukujących naprawdę wyjątkowych kreacji. Dużo złota, wyjątkowa biżuteria z kamieniami Swarovskiego, piękne kolorowe buty. Mam nadzieję, że te propozycje znajdą uznanie w oczach naszych klientek. Premiera kolekcji już dzisiaj wieczorem (9 stycznia) w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie.

 

Jakie trendy dominować będą w najnowszych odsłonach?


Proste formy, ciekawe materiały i dużo klasyki, Bardzo mocne biało-czarne zestawienia oraz mocne kolory.

 

Dziękujemy za rozmowę.

 

 

Zapraszamy do galerii, gdzie zobaczycie podgląd najnowszego lookbooka Deni Cler na wiosnę lato 2012.

tagi: Deni Cler | Katarzyna Niezgoda | trendy wiosna lato 2012 | rynek |

podobne artykuły