PL / EN
MASKA Z DIAMENTAMI I DROBINKAMI SREBRA – BEAUTYFACE

MASKA Z DIAMENTAMI I DROBINKAMI SREBRA – BEAUTYFACE

Masz zmęczoną skórę, która potrzebuje odżywienia? Sięgnij po maseczkę do twarzy z diamentami i drobinkami srebra BeautyFace gwarantującą błyskawiczne rozświetlenie i odmłodzenie.

Skóra dojrzała potrzebuje regularnej kuracji przeciwzmarszczkowej i odżywiającej, dlatego warto sięgać po produkty sprawdzone, które ekspresowo poradzą sobie z oznakami zmęczenia i utratą napięcia skóry. Szokowa maska przeciwzmarszczkowa z diamentami i drobinkami srebra BeautyFace to kosmetyk, który w błyskawicznym tempie wyrówna koloryt skóry, sprawi, że stanie się ona bardziej sprężysta i jędrna, optymalnie nawilżona, zregenerowana i rozświetlona - dzięki dobroczynnemu działaniu diamentów i drobinek srebra.Hydrożelowa maseczka stworzona została na bazie naturalnego kolagenu morskiego, z dodatkiem kwasu hialuronowego, i drobinek koloidalnego 24K złota oraz kompleksu peptydowego o silnym działaniu przeciwzmarszczkowym oraz stymulującym metabolizm. W celu osiągnięcia trwałych efektów należy wykonać 5 zabiegów w odstępie 3-5 dni każdy.

 

Produkt dostępny na: www.heppin.lamode.info

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: maska z diamentami i drobinkami srebra BeautyFace | BeautyFace | maska do twarzy | pielęgnacja twarzy | Heppin.com |

podobne artykuły