PL / EN
BUBBLE TEA Z BUBBLEOLOGY W GALERII MOKOTÓW

BUBBLE TEA Z BUBBLEOLOGY W GALERII MOKOTÓW

Tajwańska bubble tea - czyli przeźroczysty kubek, kolorowa słomka, perełki tapioki i niecodziennie smaczny napój. Sprawdź, jak smakuje najmodniejszy drink londyńskiego Soho. Teraz spróbujesz go w dwóch warszawskich punktach!

Wciąż zachwycają się nim fashionistki z Londynu, Nowego Jorku, Los Angeles, Kanady, Australii i całej Azji, a od ubiegłego roku także mieszkańcy Warszawy. Bowiem Bubbleology w drugiej połowie kwietnia 2012 roku otworzyło swe podwoje na stołecznej ulicy Chmielnej. Teraz przyszedł czas na Galerię Mokotów!

 

Miejsce to to nie tylko bar, gdzie dostaniemy niezwykle smacznego i supermodnego drinka buble tea, ale również w designerski sposób urządzone wnętrze. Każdy wchodząc do baru Bubbleology może poczuć się jak w glamrockowym laboratorium szalonego naukowca. Wystrój jest zdominowany przez neonowe kolory, bulgoczące probówki oraz naukowe równania i wykresy wyjaśniające w zabawny sposób proces przygotowania napoju.

 

Bubble tea przygotowywany jest na bazie naturalnej, czerwonej lub zielonej, herbaty z dodatkiem pysznych aromatów owocowych lub mleka, oraz umieszczonych na dnie wyjątkowych perełek tapioki. Perły tapioki – zwane także pieszczotliwie „Boba”, przypominają w smaku żelowe misie; zawierają przepyszną nutę karmelową, a do tego przenikają smakiem samej herbaty. Bubble tea można podawać na ciepło lub zimno w przezroczystych opakowaniach, dzięki czemu „Boba” są wyraźnie widoczne na dnie kubka. Całość wieńczy niestandardowa kolorowa słomka, przez którą można je smakować. I tym sposobem napój nie tylko skutecznie gasi nasze pragnienie, ale także stanowi doskonałe i niezwykle kolorowe uzupełnienie stylizacji.

 

 

BUBBLE TEA Z BUBBLEOLOGY - SIĘGNIJ PO NOWY MUST HAVE SEZONU WIOSNA LATO 2012fot. materiały prasowe/ Poppy i Cara Delivigne z drinkami bubble tea

 

 

Wiosną i latem unikamy nudy, a bubble tea to świetny sposób na jej przezwyciężenie. Jeśli chcesz być trendy noś nie tylko obowiązujące w tym sezonie barwne ubrania, buty i torebki, ale też dobieraj do nich odpowiednie akcesoria. Co powiesz na kolorowe i zdrowe bubble tea?

 

Bubble tea w warszawskim Bubbleology, podobnie jak w Londynie, podawana jest w różnorodnych wariacjach smakowych. W wersji medium kosztuje 12,90 zł., a wersji large – 14,90 zł. Oczywiście, serwowana jest przezroczystych kubkach z wyrazistymi kolorowymi słomkami.

 

Jeśli jeszcze nie próbowaliście bubble tea to z okazji otwarcia drugiego punktu, w Galerii Mokotów, koniecznie musicie się tam wybrać!

 

Bubbleology

ul. Chmielna 26 oraz Galeria Mokotów, Warszawa
www.bubbleology.pl


video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: Bubble Tea | Bubbleology | Warszawa |

podobne artykuły