Logotyp serwisu lamode.info
NOWY EKO PROJEKT MARKI CALZEDONIA

NOWY EKO PROJEKT MARKI CALZEDONIA

Włoska marka Calzedonia przyjazna środowisku. Oddaj swój stary kostium kąpielowy, który zostanie poddany recyclingowi, a Ty otrzymasz w zamian złotówki, które wykorzystasz na nowy zakup. 

W kwietniu 2012 ruszył nowy projekt marki Calzedonia, wspierający ekorozwój i dbałość o środowisko naturalne. W ramach akcji każda z nas może swój stary strój kąpielowy wymienić na złotówki, które przeznaczy na nowy zakup. Zużyty zaś i niepotrzebny kostium zostanie poddany recyclingowi.

 

W dniach od 1 kwietnia do 30 czerwca w każdym sklepie marki Calzedonia każdy klient będzie miał możliwość wymienić stary strój kąpielowy na nowy. Oddając swój kostium wesprze inicjatywę ekologiczną, a przy tym zyska nowe bikini. Każdy przyniesiony używany kostium, niezależnie czy będzie to jedna część czy całe bikini (marka nie ma znaczenia), będzie wart 20 złotych, które jednocześnie staną się rabatem na zakup nowego modelu. Rabat, który otrzymamy za dziecięcy kostium kąpielowy wynosi 8 złotych, natomiast za męski kąpielówki otrzymasz 12 złotych.

 

Używane rzeczy zbierane będą przez międzynarodową firmę “I: COLLECT AG”, która zajmuje się recyclingiem zgodnie z zasadami ekorozwoju i zasadami etycznymi. 

 

tagi: Calzedonia | eko | kostium kąpielowy |

podobne artykuły