Logotyp serwisu lamode.info
JAK DŁUGA JEST DROGA OD CZERWONYCH SZPILEK DO CZERWONEJ SZMINKI? LOUBOUTIN WKRACZA NA RYNEK KOSMETYKÓW

JAK DŁUGA JEST DROGA OD CZERWONYCH SZPILEK DO CZERWONEJ SZMINKI? LOUBOUTIN WKRACZA NA RYNEK KOSMETYKÓW

Czy droga od czerwonej podeszwy do czerwonej szminki jest długa? Wygląda na to, że nie! Jeden z najsłynniejszych projektantów obuwia Christian Louboutin postanowił stworzyć markę kosmetyków luksusowych!

Seksowna i zmysłowa od stóp do głów? Już niedługo będzie to możliwie! Christian Louboutin projektant obuwia ze słynną czerwoną podeszwą postanowił wkroczyć w nowy segment rynku luksusowego. Nawiązał współpracę z nowojorską firmą Batallure Beauty LLC i tym samym stworzył spółkę Christian Louboutin Beaute!

 

Czego możemy spodziewać się po kosmetykach projektanta? Na odpowiedź przyjdzie nam poczekać mniej więcej do połowy roku 2013, kiedy to pojawią się pierwsze produkty marki. Będzie na pewno intrygująco, gdyż zapytany o ideał i piękności kobiety Christian Louboutin bez zastanowienia wskazał Nefretete.

 

Z pewnością miłośniczki charakterystycznej czerwonej podeszwy – symbolu butów Louboutin, już czekają z niecierpliwością na nowości od swojego mistrza.  Teraz bowiem jego klasyczną czerwień będą mogły nosić nie tylko na podeszwie ale i na ustach.

tagi: Christian Louboutin | rynek |

podobne artykuły