PL / EN
MODA NA 70. FESTIWALU W CANNES

MODA NA 70. FESTIWALU W CANNES

Od Elle Fanning, przez Nicole Kidman po Rihannę - zobaczcie, kto w czym zachwycił podczas dorocznego festiwalu w Cannes!

70. Festiwal w Cannes: Gala otwarcia

W ubiegłą środę ruszyło najważniejsze święto kina na świecie, które potrwa do 28 maja. Podczas uroczystej gali otwarcia 70. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego Cannes, którą poprowadziła zjawiskowa Monica Belucci, na jednym z najbardziej prestiżowych ekranów wyświetlono film Arnauda Desplechina, Ismael’s Ghost, na którym krytycy nie pozostawili suchej nitki. Nasze oczy były jednak zwrócone na czerwony dywan – aktorki i aktorzy błyszczeli w światłach reflektorów, prezentując na sobie mniej lub bardziej zaskakujące kreacje. Gwiazdą wieczoru okazała się Elle Fanning w spektakularnym projekcie Vivienne Westwood, Jessica Chastain pojawiła się w sukni od Alexandra McQueena, a Emily Rajtkowski w prostej jedwabnej propozycji Alexandra Vauthiera. 

70. Festiwal w Cannes: Moda na czerwonym dywanie

Chociaż na rozdanie głównych nagród musimy poczekać jeszcze kilka dni, program festiwalu obfituje w wydarzenia, podczas których możemy podziwiać gwiazdy w kolejnych odsłonach. Za nami między innymi charytatywny pokaz Fashion For Relief, którego rzeczniczką jest była top modelka, Noami Campbell - zobaczcie, kto i co założył na czerwony dywan i nie tylko!

POLECAMY: 5 RZECZY, KTÓRE MUSISZ WIEDZIEĆ O 70. FESTIWALU W CANNES

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: CZERWONY DYWAN | MODA | CANNES |

podobne artykuły