PL / EN
MARNI - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

MARNI - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Erotyczna i odważna, a zarazem delikatna, czyli nowa kolekcja Francesco Risso.

 

 

 

W sezonie jesień zima 2019/20 dyrektor kreatywny Marni, Francesco Risso, poprzeczkę postawił sobie bardzo wysoko - próbując zdefiniować nową ideę delikatnej, sensualnej kobiety, która pasowałaby do odważnej i artystycznej wizji marki.

POLECAMY: MARNI - POKAZ WIOSNA LATO 2019

MARNI - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Pokaz nowej kolekcji Risso miał bez wątpienia przypominać przepastny escape room - z modelkami pilnującymi, czy zgromadzeni goście przestrzegają wszystkich zasad. Brzmi szaleńczo? Ale Risso znany jest przecież z tego, że traktuje modę jako pole do kreatywnych eksperymentów.

Na jesień 2019/20 dom mody Marni eksplorował neuro-eurotyczne aspekty kobiety. To bardzo interesujący koncept, szczególnie u marki, która nie do końca wiąże swoją estetykę z delikatną, wrażliwą formą. Rezultat? Według wielu krytyków, mieszany.

Lejące materiały zostały wykorzystane do dekonstrukcji sukienek, których rozczłonowane elementy trzymały się na metalowych pierścieniach, a paski z łańcuchów oplatały ciało, dając wrażenie nieco punkowego, fetyszowskiego charakteru. Długim, satynowym sylwetkom ostrości dodały ciężkie ozdoby, a krawieckie elementy garderoby mówiły momentami głosem rebelii. Wszystkie sylwetki z pokazu Marni jesień zima 2019/20 znajdziecie w galerii poniżej.

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Marni | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły