PL / EN
MARNI - POKAZ WIOSNA LATO 2019

MARNI - POKAZ WIOSNA LATO 2019

Francesco Risso stworzył kolekcję dla stylowych, artystycznych indywiduów – zobaczcie!

 

MARNI - KOLEKCJA WIOSNA LATO 2019

Kolekcję na sezon wiosna lato 2019 Francesco Risso zatytułował „Mattress Recipe” (pol. Przepis na Materac), intrygując, ale nie mówiąc w zasadzie nic. Jednak pokazowa alejka, która przypominała zakupowe wybory materaca, zdradziła więcej – wszyscy goście zasiedli na łóżkach.

Marni zaproponowało linię ubrań i dodatków dla stylowych, artystycznych indywiduów. Rok po objęciu stanowiska dyrektora kreatywnego, Risso znalazł swój sposób na wyrażenie „uroczego dziwactwa”, które pielęgnowała Consuelo Castiglioni. Jego wizja może wydawać się nieco bardziej surowa i eksperymentalna, ale z pewnością idzie w zgodzie z dotychczasowym dorobkiem włoskiego domu mody.

Wiosenna kolekcja momentami wydawała się być wyjęta rodem z artystycznego studia. Risso bawił się w malarza i rzeźbiarza, kreując linie biustu, czy tnąc białe płótno i upinając je na kształt sukienek i spódnic. Jasne wzory okazały się kolażami klasycznych, grecko-rzymskich posągów i portretów Warhola. Wszystko to jawiło się niczym nieukończona praca z dziwną, nieco ekscentryczną wrażliwością. Zobaczcie sami!

POLECAMY: POKAZ "WIELKICH KIESZENI", CZYLI FENDI SPRING SUMMER 2019

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: Marni | wiosna lato 2019 | TRENDY |

podobne artykuły