PL / EN
GIORGIO ARMANI – POKAZ WIOSNA LATO 2019

GIORGIO ARMANI – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Morskie inspiracje w holograficznej kolekcji projektanta.

W latach 80. Giorgio Armani był królem mody, a jego szykowne i doskonale skrojone garnitury power suits nosili bohaterowie serialu „Miami Vice”. Tym razem kreator zatopił eleganckie modele ubrań w morskiej palecie barw: turkusie, seledynie i perłowym różu.

GIORGIO ARMANI: INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2019

Projektant zainspirowany podwodnym światem oceanu oraz rafą koralową stworzył holograficzną kolekcję na wiosnę lato 2019, w której dominowały barwy muszli. Giorgio Armani zastosował metodę rekonstrukcji fali, bawiąc się mieniącymi kolorami, pełnymi objętości organzami i delikatnymi plisowaniami.

Giorgio Armani, pokaz mody na sezon wiosna lato 2019 (fot. East News)

GIORGIO ARMANI: KOLEKCJA MODY WIOSNA LATO 2019

Kobieta w interpretacji Giorgio Armaniego to nowoczesna dama, która urozmaica swoje wiosenno-letnie stylizacje transparentnymi kapeluszami z szerokim rondem oraz okazałymi romantycznymi broszkami, przypominającymi rozwijający się kwiat róży. W jej garderobie nie brakuje wielobarwnych kombinezonów, balowych sukien z gorsetem oraz doskonale skrojonych marynarek. Ma także pod ręką spodnie ze szlachetnej tkaniny oraz spódnice pokryte cienką warstwą tiulu. Sięga po inspiracje z „Baśni Tysiąca i Jednej Nocy”, promując trend na orientalne topy, czy rozszerzane spodnie nawiązujące do popularnych alladynek. Spośród marynarek wybiera te ozdobione łuskami, a z torebek preferuje siatki rybackie. Zainspirowana królestwem mórz i oceanu nie stroni od perlistych barw.

ZOBACZCIE TEŻ: GIORGIO ARMANI POKAZ JESIEŃ ZIMA 2018/19

W naszej galerii prezentujemy sylwetki z pokazu. Odkryjcie z nami kolekcję Giorgio Armaniego na wiosnę lato 2019, zainspirowaną skarbami morza!

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: pokaz mody | wiosna lato 2019 | Giorgio Armani |

podobne artykuły