PL / EN
LOUIS VUITTON CRUISE 2019

LOUIS VUITTON CRUISE 2019

Zobaczcie najnowszą kolekcję Nicolasa Ghesquiere'a!

LOUIS VUITTON: POKAZ KOLEKCJI CRUISE 2019

Saint-Paul-de-Vence, Francja. Przyzwyczajony do pokazywania swoich kolekcji dla Louis Vuitton w majestatycznym otoczenie Luwru, Nicolas Ghesquiere postawił tym razem na równie wyjątkową, ale znacznie bardziej intymną lokalizację. W niewielkim miasteczku, leżącym w pobliżu Lazurowego Wybrzeża, gdzie niegdyś żył Marc Chagall, odbył się międzysezonowy pokaz Cruise 2019. Show ugościła Fondation Maeght, prywatna fundacja, której ogrody przepełniają prace Alberto Giacometti’ego.

LOUI

LOUILouis Vuitton Cruise 2019 (fot. materiały prasowe)

POKAZ MODY: LOUIS VUITTON CRUISE 2019

Modelki przemykały pomiędzy rzędami rzeźb autorstwa Joan Miró, ubrane w charakterystyczne fasony Ghesquiere’a z ostatnich lat, ale ich całkowity remix przyniósł nową, świeżą jakość. Z rozciętymi rękawami i zaokrąglonymi poduszkami w ramionach, sylwetka, która otworzyła pokaz niejednemu przyniosła na myśl żeńskiego rycerza Jedi. Po czym Francuz połączył oversize’owe sukienki ze skórzanymi kozakami do połowy ud na futurystycznej podeszwie, tak dobrze znanej wszystkim ze snekersów Archlight.

Pokaz kolekcji Cruise 2019 przyniósł również wiadomość o świeżo nawiązanej współpracy Louis Vuitton ze słynną redaktorką mody, Grace Coddington. Kapsułowa linia akcesoriów zaprojektowana w duecie z Ghesquierem trafi do sprzedaży już we wrześniu 2018 roku.

LOUIS

LOUILouis Vuitton Cruise 2019 (fot. materiały prasowe)

Wszystkie sylwetki z pokazu Louis Vuitton Cruise 2019 znajdziecie w galerii poniżej.

POLECAMY: NOWY ZAPACH LOUIS VUITTON - LE JOUR SE LEVE

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: pokaz mody | cruise 2019 | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły