PL / EN
THE BEST OF MARIUSZ PRZYBYLSKI – POKAZ NA ZAMKU W CHĘCINACH W RAMACH XX. EDYCJI OFF FASHION

THE BEST OF MARIUSZ PRZYBYLSKI – POKAZ NA ZAMKU W CHĘCINACH W RAMACH XX. EDYCJI OFF FASHION

Zobaczcie, co wydarzyło się podczas jednej z imprez towarzyszących XX. edycji Off Fashion!

XX. EDYCJA OFF FASHION: THE BEST OF MARIUSZ PRZYBYLSKI

11 maja w niezwykłej lokalizacji, bo w murach średniowiecznego Zamku Królewskiego w Chęcinach odbyła się jedna z głównych imprez towarzyszących tegorocznej, XX. edycji Międzynarodowego Konkursu dla Projektantów i Entuzjastów Mody Off Fashion. Kieleckie Centrum Kultury postanowiło zaprosić szeroką publiczność na pokaz jednego z najbardziej rozpoznawalnych projektantów w Polsce – Mariusza Przybylskiego, który tego wieczoru zaprezentował zbiór najznakomitszych kreacji wieczorowych dla kobiet i mężczyzn pod wspólnym mianownikiem the best of.

POWIĄZANE: XX. EDYCJA OFF FASHION - ZAPRASZAMY NA IMPREZY TOWARZYSZĄCE

Na skalistym wzgórzu, gdzie królowa Bona niegdyś przechowywała swoje skarby, swoją kolekcję pokazała również Marzena Chełmińska, tworząca pod marką C#HEŁMIŃSKA. Pokaz jej twórczości, która inspirowana jest Polą Negri i jej czarno-białymi portretami, zwieńczył występ muzyczny Norbiego, prywatnie męża projektantki.

Zobaczcie, co działo się za kulisami pokazów oraz wszystkie sylwetki zaprezentowane przez polskich projektantów w ramach XX. edycji Off Fashion!

video

GUCCI LINK TO LOVE

tagi: Mariusz Przybylski | Chełmińska | Off Fashion | pokaz mody | wydarzenia |

podobne artykuły