PL / EN
LOUIS VUITTON JESIEŃ ZIMA 2018/19

LOUIS VUITTON JESIEŃ ZIMA 2018/19

Nicolas Ghesquiere doszukał się kwintesencji francuskiej elegancji, której nadał nowoczesnego charakteru.

 

LOUIS VUITTON: KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2018/19

Jak wiele marek, Louis Vuitton w ostatnich miesiącach również zaangażował się w dyskusję dotyczącą akcji #MeToo. Ambasadorka marki, Emma Stone, przyciągnęła uwagę podczas tegorocznej gali rozdania Oscarów, zakładając garnitur ze spodniami projektu Ghesquiere’a, a dom mody zrezygnował z realizacji kampanii reklamowej z Patrickiem Demarchelier’em i Brucem Weber’em, znanymi fotografami, którzy dołączyli do niechlubnej listy oskarżonych o przemoc na tle seksualnym.

POWIĄZANE: WSZYSTKO, CO MUSICIE WIEDZIEĆ O OSTATNIM POKAZIE KIMA JONES'A DLA LV!

LOUIS(fot. East News)

LOUIS VUITTON FALL 2018

To dialog, który podejmujemy bezustannie, skomentował projektant za kulisami paryskiego show. Uwidacznia się on również poprzez ubrania, dodał. W kolekcji Louis Vuitton na sezon jesień zima 2018/19 myślał o kobiecie w ogóle – nie tylko o tym, jak ją ubrać, ale o kobietach, z którymi dorastał, i które kształtowały jego styl, smak i percepcję mody.

LOUIS(fot. East News)

LOUIS VUITTON: TRENDY NA JESIEŃ 2018

To te kobiety był sercem wczorajszego pokazu, w którym projektant eksplorował kwintesencję francuskiego stylu i elegancji. Ghesquiere bawił się „jolie madame” i jej garniturowymi spódnicami, codziennymi sukienkami, wzbogacając je o zadziorne detale, które nadały im nowoczesnego charakteru. Zobaczcie sami!

ZOBACZ TEŻ: NOWY ZAPACH LOUIS VUITTON - LE JOUR SE LEVE

video

VICTORIA BECKHAM JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: jesień zima 2018/19 | TRENDY | LOUIS VUITTON |

podobne artykuły