PL / EN
HUFFINGTON POST PODLICZA MAGAZYNY MODOWE

HUFFINGTON POST PODLICZA MAGAZYNY MODOWE

Średnia cena rzeczy pokazywanej w Vogue wynosi ponad 4 tysiące dolarów. Ile musielibyśmy wydać by kupić wszystko, co oferują magazyny o modzie? Huffington Post podliczył to w swoim najnowszym zestawieniu!

Torebka od Balenciagi za 9000 PLN, buty od Louis Vuitton za 5000PLN, walizka za ponad 150 tysięcy złotych od Bottega Veneta, futro z soboli za milion. Magazyny modowe na całym świecie często sprzedają marzenia pokazując rzeczy, na które większości z oglądających nie stać. Ale taka ich rola – oferują to, co piękne i z najwyższej półki oprawione w najlepsze nazwiska. Co więc, gdyby ktoś chciał kupić wszystko, co publikują na swoich łamach?

 

Internetowy portal Huffington Post postanowił podliczyć najbardziej znane magazyny modowe i sprawdzić, który oferuje najdroższe rzeczy. Wszystko z okazji pojawienia się na rynku kolejnych September Issues, które mówią nam, co powinniśmy nosić.

 

Z zaskakującego zestawienia wynika, że nie tylko ceny są rekordowe, ale także ilości, w jakich mielibyśmy kupować zamieszczone w gazetach rzeczy. Najwięcej propozycji znajdziemy w Harper’s Bazaar, a co za tym idzie wydamy na nie najwięcej. By „uzupełnić” szafę o 293 rzeczy, z jednego tylko numeru, musimy wydać bagatela 438 tysięcy dolarów. Choć Vogue uznawany jest za magazyn najprężniej sprzedający społeczeństwu wszystkie nowości to w tej konkurencji zajmuje drugie miejsce. Przoduje jednak w kategorii podliczającej średnią cenę jednej rzeczy, która w „biblii mody” wynosi ponad 4 tysiące dolarów.

 

Co myślicie o takim zestawieniu?

 

huffington post zestawienie

video

CHANEL JESIEŃ ZIMA 2022/23

tagi: Huffington Post | Vogue | Elle | InStyle | Glamour | Harper's Bazaar |

podobne artykuły