PL / EN
GIVENCHY - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

GIVENCHY - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Czyli spotkanie arystokracji z kulturą ulicy według Clare Waight Keller.

Inspiracją do najnowszej kolekcji Clare Waight Keller dla domu mody Givenchy okazała się mieszanka arystokracji i kultury ulicznej. Na nadchodzący sezon jesień zima 2019/20 projektantka zaproponowała kobiece krawiectwo, plisowane sukienki w kwiaty, miękkie dzianiny i odrobinę sportowych smaków.

ZOBACZ TEŻ: GIVENCHY - COUTURE WIOSNA LATO 2019

GIVENCHY - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Zima w Edenie, brzmiał tytuł show, podczas którego goście Givenchy zasiedli w ciemnym tunelu, pełnym migoczących świateł i uderzających bitów muzyki. Klubowa atmosfera nawiązywała do lat 90’, kiedy wspomniana arystokracja zaczęła spotykać się z kulturą ulicy, skomentowała Keller po pokazie.

Odnośnie samych projektów, Keller zaczęła typowo dla samej siebie - od dobrego krawiectwa, w którym w tym sezonie projektanci ze szczególną uwagą bawią się ramionami (Saint Laurent, Chloe, Balenciaga). Tutaj zaproponowała te tradycyjne dla okresu - okrągłe, nieco podniesione i oversize’owe, budując na nich marynarki i płaszcze, czy łącząc je ze sportowymi, puchowymi kamizelkami. Na wybiegu pojawiły się również głębokie odcienie różu i niebieskiego, plisowane sukienki i dzianinowe sukienki przed kostkę, zestawione z miękkimi spodniami flare.

Wszystkie sylwetki z pokazu Givenchy jesień zima 2019/20 znajdziecie w galerii poniżej.

video

CHANEL - BACKSTAGE POKAZU

tagi: Givenchy | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły