PL / EN
CHLOE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

CHLOE - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Natacha Ramsay-Levi zachwyciła kolekcją z indiańskimi motywami, której nie oprze się żadna kobieta.

Dzięki Karlowi Lagerfeldowi znałam Chloé od kiedy byłam dzieckiem, powiedziała dyrektor kreatywna francuskiego domu mody tuż przed pokazem kolekcji Fall 2019 w Paryżu. To ubrania, które są świetnymi towarzyszami kobiecej osobowości, ale jej nie zastępują, sparafrazowała niedwano zmarłego projektanta, nawiązując do jego prac również w najnowszych sylwetkach.

POLECAMY: JIL SANDER - KOLEKCJA NA JESIEŃ 2019

CHLOE - KOLEKCJA JESIEŃ ZIMA 2019/20

Kolekcja Chloé na jesień i zimę 2019/20 okazała się romantycznym galopem przez ubrania, których współczesna kobieta potrzebuje na co dzień - od świetnego, miękkiego krawiectwa, po szykowno-dziewczęce sukienki i dbałość o najmniejsze detale.

CHLOE

Na wybiegu u Natachy Ramsay-Levi zobaczyliśmy między innymi płaszcze w kratę Księcia Walii z wełnianej krepy, zapinane na bok na długi rząd srebrnych guzików i noszone z wąskimi spodniami rozszerzanymi przy kostce, które świetnie sprawdziłyby się również w garniturowej roli. Pokaz otworzyła z kolei kraciasta sukienka mini z efektem wiązania na biodrze, kurtkom towarzyszyły mankiety z miękkiego kożucha, a botki w stylu vintage i indiańskie naszyjniki wniosły powiew świeżych i bardzo obiecujących trendów na nadchodzący sezon.

Wszystkie sylwetki z pokazu Chloé jesień zima 2019/20 znajdziecie w galerii poniżej.

video

SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2020/21

tagi: jesień zima 2019/20 | TRENDY | Chloe |

podobne artykuły