Logotyp serwisu lamode.info
SAINT LAURENT - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

SAINT LAURENT - POKAZ JESIEŃ ZIMA 2019/20

Czyli Anthony Vaccarello i fluorescencyjne show YSL pod wieżą Eiffla.


 

 

To był niewątpliwie jeden z najfajniejszych pokazów świateł, jakie widziała Tamiza, komentowano po prezentacji kolekcji Saint Laurent Fall 2019 w Paryżu. Modelki przemaszerowały tunelem czarnych świateł, z setkami pulsujących żarówek i migoczących luster, które zwielokrotniły efekt fluorescencyjnych butów i kreacji Vaccarello.

POLECAMY: KOLEKCJA CHLOE NA JESIEŃ 2019

Kolekcja Saint Laurent na jesień 2019 została mocno osadzona w latach 80’, z całym brzemieniem tamtych czasów - szerokimi ramionami, czy wąskimi mini spódniczkami na co dzień, inspirowanymi postacią Catherine Deneuve, Bianci Jagger, czy Betty Catroux. Jednak po blisko 80 sylwetkach, przyszedł czas na wielki finał - w postaci neonowych, świecących w ciemności kreacji, które skradły paryskie show.

Wszystko zaczyna się od ramion, skomentował na backstage’u Vaccarello. Nie zamierzałem robić oversize’owych sylwetek, bo robią je wszyscy. Te są proste i mają dodać kobiecie siły, umocnić ją, a ramiona idealnie się do tego nadają, dodał dyrektor domu mody Saint Laurent. W tym sezonie celebrujemy czystą modę przez duże M, które zawdzięczamy końcowym efektom specjalnym.

Wszystkie sylwetki z pokazu Saint Laurent jesień zima 2019/20 znajdziecie w galerii poniżej.

 

tagi: Saint Laurent | jesień zima 2019/20 | TRENDY |

podobne artykuły