Logotyp serwisu lamode.info
SAINT LAURENT – POKAZ WIOSNA LATO 2019

SAINT LAURENT – POKAZ WIOSNA LATO 2019

Kolekcja mody zainspirowana muzyką alternatywną indie, symbolizująca wolność i indywidualizm.

Spis treści

1. SAINT LAURENT –  INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2019

2. SAINT LAURENT – KOLEKCJA MODY WIOSNA LATO 2019

Kolekcja Saint Laurent na wiosnę lato 2019 stanowiła hołd złożony twórczości założyciela marki, Yves’a Saint Laurenta, którego fascynowały podróże, muzyka oraz subkultury. To on wypromował modę na styl „power dressing”, damskie garnitury oraz krótkie mini i skórzane szorty. Anthony Vaccarello posługując się „wynalazkami” twórcy marki, niczym puzzle ułożył je w jeden obraz i zaprezentował linię ubrań dedykowaną współczesnej kobiecie.  

SAINT LAURENT –  INSPIRACJE NA POKAZIE WIOSNA LATO 2019

Anthony Vaccarello zachował dziedzictwo marki, prezentując rewolucyjne elementy garderoby, które wypromował francuski projektant, Yves Saint Laurent w latach 60., 70. i 80. Obecny dyrektor kreatywny sięgnął więc do tradycji i archiwum legendarnego  domu mody, po to, by tchnąć nowe życie w kultowe projekty, wymieszać je ze sobą i dodać im współczesnego, niepowtarzalnego charakteru.

Kaia Gerber na pokazie Saint Laurent wiosna lato 2019 (fot. East News)

SAINT LAURENT – KOLEKCJA MODY WIOSNA LATO 2019

Na pokazie Saint Laurent wiosna lato 2019 widzieliśmy więc smukłe androgeniczne sylwetki, które podkreślono za pomocą czarnych damskich garniturów, spodni z szelkami, białych nonszalanckich koszul i mini spódnic z wysoką talią. Francuską estetykę wyrażono za pomocą eleganckich form, fantazyjnych akcentów i luksusowych, szlachetnych tkanin. Modelki pomaszerowały więc w aksamitnych żakietach i sukienkach dekorowanych wyrafinowaną kokardą oraz żakardowych spodniach w kant. Na planie głównym zaprezentowano kowbojskie trendy zainspirowane klimatem ranczo. Pojawiły się zamszowe kurtki z motywem gwiazdy, noszone do krótkich skórzanych szortów i koszul dekorowanych wstążką pokrytą zwierzęcym deseniem. Białe bluzki urozmaicono wielowarstwowymi falbanami przy rękawach, a włosy dekorowały chustki i kapelusze. Nie zabrakło także husarskich marynarek zdobionych złotą nicią. Jeśli mowa o projektancie Yves Saint Laurent i marce Saint Laurent, naszym oczom ukazały się także cekinowe zestawy, frywolne sukienki z głębokim dekoltem oraz krótkie kombinezony z przeskalowanymi ramionami.

POLECAMY: SAINT LAURENT JESIEŃ ZIMA 2018/19

W naszej galerii prezentujemy sylwetki z pokazu Saint Laurent na wiosnę lato 2019. Która stylizacja podoba Wam się najbardziej?


tagi: Saint Laurent | pokaz mody | wiosna lato 2019 |

podobne artykuły