PL / EN
CHANEL Haute Couture jesień-zima 2021/22 – zapowiedź pokazu

CHANEL Haute Couture jesień-zima 2021/22 – zapowiedź pokazu

Doświadczanie piękna według CHANEL.

 

Neorenesansowa architektura, gra światła i cienia oraz umiłowanie rzemiosła – zanurz się w atmosferę nowego pokazu CHANEL Haute Couture na sezon jesień zima 2021/22 tuż przed premierą!

CHANEL Haute Couture jesień-zima 2021/22 – zapowiedź pokazu

W ramach przygotowań do pokazu Haute Couture jesień-zima 2021/22, CHANEL prezentuje teaser nakręcony w sercu atelier Haute Couture przy 31 rue Cambon oraz w Palais Galliera, Muzeum Mody Miasta Paryża, gdzie nowa kolekcja zostanie zaprezentowana.

 

Z okazji premiery, Dom Mody zlecił również fotografowi Mikaelowi Janssonowi stworzenie serii zdjęć przedstawiających neorenesansową architekturę muzeum w grze światła i cienia.


 

CHANEL Haute Couture jesień-zima 2021/22 – zapowiedź kolekcji

Do kolekcji Haute Couture CHANEL jesień-zima 2021/22 Sofia i Roman Coppola nakręcili krótkometrażowy film z Margaret Qualley w roli głównej.

Od natchnionego zwiedzania pracowni po ostatnią przymiarkę sukni w Salonach Haute Couture przy 31 rue Cambon, aktorka i ambasadorka Domu odkrywa ostatnie przygotowania do kolekcji autorstwa dyrektor kreatywnej Virginie Viard.

 

Jednocześnie fotograf Mikael Jansson uchwycił gesty szwaczy i szwaczek, które tchnęły w kolekcję życie. Kulisy wysokiego krawiectwa sfotografowane w ponadczasowej czerni i bieli w atelier Haute Couture stały się realnym doświadczeniem piękna i niezwykłą ucztą dla zmysłów.

 

Film z pokazu Haute Couture CHANEL jesień-zima 2021/22 zostanie opublikowany 6 lipca, o godzinie 15:00 czasu paryskiego na chanel.com.

#CHANELHauteCouture

video

CHANEL CRUISE 2022/23

tagi: haute couture | jesień zima 2021/2022 | Chanel |

podobne artykuły