PL / EN
BLIŹNIACZKI OLSEN I ICH IMPERIUM MODY

BLIŹNIACZKI OLSEN I ICH IMPERIUM MODY

Siostry Olsen nie dają o sobie zapomnieć. Ich kolejną strategią w budowaniu mocnej pozycji w branży mody, jest nowa współpraca. Sprawdźcie szczegóły!

Imperium słynnych bliźniaczek rośnie w siłę. Ich marka The Row cieszy się wielką popularnością, a na brak sukcesów nie narzeka również ich kolekcja dla norweskiej firmy Bik Bok. Zaledwie 27-letnie siostry są również właścicielkami takich marek jak Elizabeth and James oraz Olsenboye. Dodatkowo w 2012 roku, zostały wyróżnione prestiżową nagrodą CFDA jako najlepsze projektantki damskich kolekcji. Tym razem przyszedł czas na kolejny zdecydowany krok w modowej branży. Mary Kate i Ashley Olsen wykupiły właśnie udziały, zajmującej się sprzedażą internetową firmy BeachMint.com.

 

Jak donosi serwis Women’s Wear Daily, siostry Olsen stały się członkiniami rady doradczej marki i zajęły stanowisko współprzewodniczących BeachMint. Tym samym, będą one konsultantkami w kluczowych dla firmy sprawach biznesowych oraz skupią się na projektowaniu dla poszczególnych działów marki. Wśród nich znalazły się: StyleMint, JewelMint, ShoeMint, IntiMint, BeautyMint i HomeMint.

 

Czekamy na pierwsze efekty współpracy! 

 

video

TRENDY JESIEŃ 2022

tagi: bliźniaczki Olsen | Ashley Olsen | Mary-Kate Olsen | BeachMint | BeachMint.com |

podobne artykuły